EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  28285  17

 Іноземці готові інвестувати в розробку українських надр, - Держгеонадра. ФОТО

У середу, 6 вересня, відбулися переговори про співпрацю між в.о. голови Держгеонадр Олегом Кирилюком та представниками Американської Промислової Палати в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держгеонадр.

Як зазначають, президент Палати Андрій Гундер підбиваючи підсумки зустрічі зазначив: "Енергетика зараз на першому місці, й іноземні компанії дивляться на Україну. Нам потрібно дати месидж, що можна інвестувати в Україну, а особливо в усе, що пов'язано зі Службою Держгеонадр".

Іноземці готові інвестувати в розробку українських надр, - Держгеонадра 01

Американська Промислова Палата в Україні подякувала Держгеонадрам за візит, конструктивну розмову й ініціативу внесення змін до Кодексу про надра. А також заявила, що готова працювати разом зі службою над змінами до Кодексу про надра.

"Ми будемо Вам дуже вдячні за залучення Американської Палати якості експерта, групу людей, які готові підтримати вас. Ми повністю вас підтримаємо", - заявила Ольга Адамовская, співголова Комітету з питань енергетики Американської Промислової Палати в Україні.

Іноземці готові інвестувати в розробку українських надр, - Держгеонадра 02

Під час обговорень Олег Кирилюк запевнив підприємців і представників Палати, що: "Проблемні питання буде вирішено в найкоротші терміни. Я як керівник Держгеонадр зацікавлений у прозорості роботи Служби. Держгеонадра вітають ініціативу Промислової Палати щодо подальшої співпраці. Адже мені як держслужбовцю дуже приємно, що Американська промислова палата в Україні робить вагомий внесок у формування українського бюджету, об'єднуючи навколо себе потужних інвесторів і міжнародних експертів. Вважаю, що діалог вдався і будуть результати".

У дискусії щодо необхідних інституційних змін в області розробки копалин в Україні брали участь представники відомих міжнародних і вітчизняних компаній у видобувній галузі: ВАТ "Укргазвидобування", ДТЕК Нафтогаз UNI Ukraine, Метінвест Холдинг, ENERGY RESOURSE OF UKRAINE та інші.

Нагадаємо, 23 серпня 2016 року Держгеонадра офіційно підписали Меморандум про співпрацю з Американською Промисловою Палатою, мета якого - розвиток співпраці між країнами в галузі геологічного вивчення та раціонального використання надр шляхом спільних заходів і обміном досвіду.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p454510
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору