EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  4569  7

 Податківці в Дніпрі ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 390 млн грн. ФОТОрепортаж

У Дніпрі співробітники податкової міліції спільно з прокуратурою Запорізької області ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 390 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, була встановлена група осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м.Києва незаконні послуги з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових грошей у готівку.

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники зареєстрували і придбали корпоративні права кількох фіктивних і транзитних підприємств. На їхній рахунок компанії реального сектору економіки перераховували безготівкові грошові кошти нібито за придбані товари чи надані послуги. У подальшому отримані кошти передавалися посадовим особам вигодонабувачів за вирахуванням винагороди за надані незаконні послуги.

Загальний обіг конвертаційного центру становить понад 390 мільйонів гривень.

У результаті проведених 40 обшуків було виявлено та вилучено 165 тисяч гривень готівкою в національній та іноземній валюті, комп'ютерна техніка, банківські картки, 8 печаток і 197 відбитків печаток, а також чорнові записи та фінансово - господарські документи. Крім того, накладено арешт на 69 розрахункових рахунків, відкритих в 11 банках, на яких заблоковано 590 тисяч гривень.Податківці в Дніпрі ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 390 млн грн 01

Податківці в Дніпрі ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 390 млн грн 02

Податківці в Дніпрі ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 390 млн грн 03Податківці в Дніпрі ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 390 млн грн 04

Розслідування кримінального провадження триває.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p453934
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору