EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Суспільство
  32621  32

 Кабмін пропонує розраховувати оклади за посадою і званням військовослужбовців від прожиткового мінімуму. ДОКУМЕНТ

Розміри посадових окладів, окладів за військовими званнями визначатимуть шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на спеціальні тарифні коефіцієнти.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Ukrainian Military Pages, такі зміни у нарахуванні грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу передбачає проект постанови Кабінету Міністрів, яка може вступити в силу з 01 січня 2018 року.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Хочу розвіяти міфи про захмарні зарплати в Мін'юсті, середня зарплата становить 8 тис. грн, - Петренко

Кабмін пропонує розраховувати оклади за посадою і званням військовослужбовців від прожиткового мінімуму 01Кабмін пропонує розраховувати оклади за посадою і званням військовослужбовців від прожиткового мінімуму 02Кабмін пропонує розраховувати оклади за посадою і званням військовослужбовців від прожиткового мінімуму 03

У попередньому проекті Кабміну, який так і не був прийнятий, передбачалося брати за основу для розрахунку окладів фіксовану суму в 2 100 грн для посадового окладу за першим тарифним розрядом, у той час як новий проект надає можливість автоматично щорічно збільшувати розмір грошового забезпечення щорічно, відповідно до зростання розміру прожиткового мінімуму.

Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на цей рік встановлений - 1684 грн. з 01.05.2017 до 30.11.2017 та 1762 грн. з 01.12.2017 до 31.12.2017.

На сьогодні основна частина грошового забезпечення (посадовий оклад, оклад за військове звання та надбавка за вислугу років) становить близько 15% від загального розміру грошового забезпечення, преміальна частина - 85%. Новий документ, підготовка та узгодження якого триває, вже не один рік, покликаний перерозподілити більшу частину грошового забезпечення до постійної складової виплат.

Проект постанови також передбачає виплату грошової допомоги при підписанні першого контракту у розмірі 8-10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

У разі затвердження постанови, буде скасована щомісячна додаткова грошова винагорода, що встановлюється у розмірах 60-100% від місячного грошового забезпечення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 р. № 889.

Також читайте: "Новий порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям підвищить соціальну справедливість", - Полторак

Нагадаємо, раніше Олександр Турчинов зробив заяву про необхідність підвищення рівня грошового забезпечення в ході бюджетного планування на новий рік.Источник: https://censor.net.ua/ua/p453590
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору