EN|RU|UK
 Суспільство
  46883  65

 "Ми вражені солдатами Нацгвардії і направимо зусилля на модернізацію НГУ" - старший радник посольства США Харгус. ФОТО

Сьогодні, 29 серпня, командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров провів офіційну зустріч із старшим радником США з питань національної безпеки Койтом Харгусом і радником офісу зв'язку НАТО в Україні з питань реформування сектора безпеки підполковником Ярославом Патою.


Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі НГУ.

"Національна гвардія України продовжує розвиватися, в тому числі і завдяки допомозі США. У цьому році ми отримали суттєву допомогу від США і частина цієї допомоги вже знаходиться в зоні АТО. Ми продовжуємо заплановані реформи і стаємо ефективнішими, витривалішими та сильнішими", - сказав Юрій Аллеров.

У свою чергу Койт Харгус наголосив, що Сполучені Штати Америки підтримують суверенітет України та право українців обирати своє майбутнє. Також він відзначив значний прогрес у реформуванні сил оборони України.

"Сьогодні сили оборони України досягли значного прогресу та стали більш ефективними і цей розвиток продовжується. Національна гвардія України як важлива складова сил оборони стає сильнішою кожного дня. Ми були дуже вражені вашими солдатами під час візитів до військових частин і вважаємо доцільним направити наші зусилля на подальшу модернізацію Нацгвардії", - сказав він.

Старший радник США з питань національної безпекової політики також зазначив, що Національна гвардіїя України іде в правильному напрямку у сфері публічних закупівель.

"Національна гвардія України дуже багато закупівель проводить через ProZorro. Це дає можливість народу України побачити, як використовуються їхні податки", - додав він.

Ми вражені солдатами Нацгвардії і направимо зусилля на модернізацію НГУ - старший радник посольства США Харгус 01Источник: https://censor.net.ua/ua/p453346
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору