EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  9928  4

 Податківці в Києві розкрили схему незаконного імпорту й продажу систем безпеки та обладнання для відеоспостереження. ФОТОрепортаж

У Києві співробітники податкової міліції розкрили схему незаконного імпорту й реалізації обладнання для відеоспостереження і систем безпеки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час операції "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, було встановлено підприємство, яке здійснювало імпорт цієї продукції за заниженими цінами. Потім її продавали на ринках, у магазинах і через інтернет без відображення відповідних операцій у податковому та бухгалтерському обліках, що дозволило зловмисникам ухилитися від сплати податків в особливо великому розмірі.


Під час допиту директора підприємства він заявив, що зареєстрував компанію за грошову винагороду без мети ведення фінансово-господарської діяльності, що свідчить про її фіктивність.

Після восьми обшуків, проведених у Києві та Київській області, було виявлено та вилучено майже 5,5 мільйона гривень готівкою в національній та іноземній валюті, печатки й штампи підприємств, серед яких - нерезидента, фінансово-господарські документи, комп'ютерну техніку, а також обладнання для відеоспостереження і системи безпеки на загальну суму близько 20 мільйонів гривень.

Податківці в Києві розкрили схему незаконного імпорту й продажу систем безпеки та обладнання для відеоспостереження 01Податківці в Києві розкрили схему незаконного імпорту й продажу систем безпеки та обладнання для відеоспостереження 02Податківці в Києві розкрили схему незаконного імпорту й продажу систем безпеки та обладнання для відеоспостереження 03Податківці в Києві розкрили схему незаконного імпорту й продажу систем безпеки та обладнання для відеоспостереження 04Податківці в Києві розкрили схему незаконного імпорту й продажу систем безпеки та обладнання для відеоспостереження 05Податківці в Києві розкрили схему незаконного імпорту й продажу систем безпеки та обладнання для відеоспостереження 06Податківці в Києві розкрили схему незаконного імпорту й продажу систем безпеки та обладнання для відеоспостереження 07Податківці в Києві розкрили схему незаконного імпорту й продажу систем безпеки та обладнання для відеоспостереження 08Податківці в Києві розкрили схему незаконного імпорту й продажу систем безпеки та обладнання для відеоспостереження 09

Крім того, на рахунки підприємства, де зараз понад 1,95 мільйона гривень, накладено арешт.


Розслідування кримінального провадження триває.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p453268
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору