EN|RU|UK
 Політика України
  22072  60

 Військова реформа в Україні може бути найефективнішою. Всі рішення перевіряються бойовими діями, - Меттіс на переговорах із Полтораком. ФОТО

Сьогодні, 24 серпня, в Міністерстві оборони України відбулася зустріч глави вітчизняного відомства генерала армії України Степана Полторака з Міністром оборони США Джеймсом Меттісом.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Міноборони.

В інформації зазначається: "Під час зустрічі сторони обговорили поточну безпекову ситуацію в Україні та світі, розвиток спроможностей ЗС України на сучасному етапі, перспективи двостороннього співробітництва, а також розширення матеріально-технічної підтримки з боку США для відсічі агресії та проведення заходів оборонної реформи.

Також читайте: Меттіс про летальну зброю: "Коли повернуся, інформуватиму керівництво США про конкретні речі"

"Ми розуміємо, що під час ведення бойових дій надзвичайно важко проводити реформи але разом з тим, саме ця реформа може бути найефективнішою. Тому що усі рішення перевіряються з урахуванням бойових дій, у яких беруть участь військові", - наголосив під час зустрічі Міністр оборони США Джеймс Меттіс.

Разом з тим він зауважив, що розуміє наскільки багато перешкод з'являються під час реформування і дуже важливо цей шлях пройти для виконання інших складних завдань.

Під час діалогу Міністр оборони України Степан Полторак підкреслив, що він задоволений ефективністю навчань, які проводять американські військові в Україні.

"Підготовка дає позитивні результати. Значно покращилися можливості наших підрозділів під час бойових дій. І нам хотілося би розширити географію таких навчань, для чого ми готуємо відповідну інфраструктуру", - сказав Міністр оборони України Степан Полторак.

Також читайте: "Ми не приймаємо і ніколи не приймемо анексію Криму й підривання Росією встановлених меж", - Меттіс

У рамках діалогу також було зауважено, що під час візиту до України відбулася добра та дружня дискусія і дві сторони висловили своє бачення розвитку ситуації та спільне бажання досягати успіхів у двосторонніх відносинах.

"Розбудова сильної України - благородна справа і на цьому шляху ми будемо вас підтримувати", - сказав міністр оборони США Джеймс Меттіс "

Військова реформа в Україні може бути найефективнішою. Всі рішення перевіряються бойовими діями, - Меттіс на переговорах із Полтораком 01


Військова реформа в Україні може бути найефективнішою. Всі рішення перевіряються бойовими діями, - Меттіс на переговорах із Полтораком 02Источник: https://censor.net.ua/ua/p452915
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору