EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  21299  28

 Спецоперація на спиртзаводах: вилучено продукції більш ніж на 360 млн грн, - Білан. ФОТОрепортаж

Під час обшуків на спиртзаводах, які не входять до складу ДП "Укрспирт", співробітники податкової міліції виявили та вилучили 1416 тонн спиртовмісної продукції вартістю понад 360 мільйонів гривень, що є найбільш значним результатом у рамках спецоперації з протидії тіньовому ринку спирту й алкоголю. Загалом у межах цієї операції вже вилучено такої продукції на суму понад 540 мільйонів гривень.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан, передає Цензор.НЕТ.

"За підсумками вчорашніх обшуків на спиртзаводах, які не входять до складу ДП "Укрспирт", про які я писав раніше, можу повідомити, що співробітники податкової міліції добилися найбільш значних результатів в рамках спецоперації з протидії тіньовому ринку спирту і алкоголю. В цілому на заводах, розташованих у чотирьох областях, було виявлено та вилучено 1416 тонн спиртовмісної продукції вартістю понад 360 мільйонів гривень", - написав він і додав, що ці заводи працюють на території Вінницької, Сумської, Тернопільської та Харківської областей.

Також дивіться: Спецоперація податкової міліції: На спиртзаводах виявлено тисячу тонн необлікованого спирту. ФОТОрепортаж

Спецоперація на спиртзаводах: вилучено продукції більш ніж на 360 млн грн, - Білан 01Спецоперація на спиртзаводах: вилучено продукції більш ніж на 360 млн грн, - Білан 02Спецоперація на спиртзаводах: вилучено продукції більш ніж на 360 млн грн, - Білан 03Спецоперація на спиртзаводах: вилучено продукції більш ніж на 360 млн грн, - Білан 04Спецоперація на спиртзаводах: вилучено продукції більш ніж на 360 млн грн, - Білан 05Спецоперація на спиртзаводах: вилучено продукції більш ніж на 360 млн грн, - Білан 06

За його словами, під час документування роботи підпільних цехів із виготовлення лікеро-горілчаних виробів чи фальсифікованого алкоголю, співробітники податкової міліції часто фіксують факти отримання цехами необлікованого спирту, виготовленого на потужностях спиртових заводів, який потім використовують правопорушники як сировину для незаконного виготовлення горілки.

"Саме тому для нас важливо відстежити весь шлях постачання або незаконного виробництва спирту", - наголосив Сергій Білан.

Він також нагадав, що ці заходи проводять у рамках розслідування низки кримінальних проваджень, відкритих за кількома статтями, зокрема й щодо колишніх керівників ДП "Укрспирт". У рамках першого етапу масштабної спецоперації було проведено обшуки на 41 спиртзаводі. Тоді в цілому на 15 заводах було вилучено близько 980 тонн спиртовмісної рідини вартістю близько 180 мільйонів гривень, яку пізніше заарештував Шевченківський районний суд Києва. Після цього, йдучи за ланцюжком постачання в результаті заходів, проведених на заводах-виробниках алкоголю в 15 областях, було вилучено 23310 літрів горілки на суму понад 3 мільйони гривень, розлитої у пляшки, які були або взагалі без марок акцизного податку, або обклеєні марками, на яких було вказано неактуальні ставки акцизного податку, й стояли на підприємствах без будь-яких документів.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Податківці проводять масові обшуки на заводах з виробництва алкоголю. ФОТОрепортаж

"Таким чином, з урахуванням вчорашніх обшуків, в рамках цієї спецоперації з незаконного обігу вже вилучено спиртовмісних рідин на суму понад 540 мільйонів гривень. І цю роботу ми обов'язково продовжимо", - додав перший заступник голови ДФС.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p452606
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору