EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  5134  4
Матеріали за темою:

 Канадські інструктори підготували за стандартами НАТО групу саперів-військовослужбовців ЗСУ, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Це перший курс, проведений канадськими інструкторами саме для військовослужбовців ЗСУ. Загалом із 2015 року канадські військові інструктори підготували 243 українських воїна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

У Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України у Кам'янець-Подільському урочистою церемонією вручення сертифікатів завершився курс підготовки операторів зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв (СВП). Сертифікати про закінчення курсу отримали 9 військовослужбовців, які упродовж останніх 5 тижнів переймали вміння і навички роботи із СВП за стандартами НАТО у канадських колег і досвідчених військовослужбовців Центру розмінування.


Слід зазначити, що від початку проведення занять у рамках "Багатонаціональної тренувальної групи - Україна" це перший курс, проведений канадськими інструкторами саме для військовослужбовців із різних військових частин і підрозділів Збройних Сил України. До цього за відповідним напрямком здійснювали підготовку тільки військовослужбовців Центру розмінування.

Канадські інструктори підготували за стандартами НАТО групу саперів-військовослужбовців ЗСУ, - Міноборони 01Канадські інструктори підготували за стандартами НАТО групу саперів-військовослужбовців ЗСУ, - Міноборони 02

Командир об'єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади майор Дейв Пекхем подякував керівництву Центру розмінування за всебічну підтримку під час проведення курсу. Звертаючись до випускників, офіцер наголосив на необхідності постійного вдосконалення отриманих знань і умінь.

"Тільки постійне навчання та адаптація до певних умов є ознакою справжнього професіонала", - підкреслив майор Дейв Пекхем.


Заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк подякував іноземним колегам за професійний підхід до процесу підготовки українських саперів, а також висловив упевненість, що цей курс сприятиме поширенню інформації про протидію СВП у військових частинах і підрозділах Збройних Сил України.

Загалом із 2015 року канадські військові інструктори в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України підготували 243 українських військовослужбовців.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p452438
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору