EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  5783  24

 ОБСЄ розмістила спостерігачів на передовій патрульній базі у Станиці Луганській на постійній цілодобовій основі. ФОТО

19 серпня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ розмістила спостерігачів на передовій патрульній базі місії у Станиці Луганській на постійній цілодобовій основі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сторінці місії ОБСЄ у Facebook.

"Постійна присутність місії на базі дозволить нам розширити можливості здійснення моніторингу в цьому надзвичайно важливому місці, на мосту в Станиці Луганській. Тут зберігається вкрай нестабільна ситуація, і, на жаль, у цьому районі розташований єдиний у всій Луганській області контрольний пункт в'їзду-виїзду", - зазначили в СММ.

Перший заступник глави СММ Олександр Хуг розповів, що спостерігачі використовуватимуть широкий спектр технологій для спостереження за цим районом, зокрема тепловізійну камеру для нічного моніторингу.


"Однак лише спостерігачі можуть спілкуватися з цивільними особами і бути очима і вухами міжнародного співтовариства. Тепер вони будуть ближче до людей в цьому районі і матимуть змогу докладніше повідомляти про потреби і побоювання цивільного населення", - підкреслив він.

ОБСЄ зазначає, що розміщення спостерігачів на постійній цілодобовій основі стане кроком на шляху до нормалізації ситуації у Станиці Луганській, припинення вогню, розмінування та розведення сил.

"Не дивлячись на досягнуті домовленості про розведення сил і засобів у районі Станиці Луганської, сторони досі їх не виконали. Власне, єдине переміщення сил і засобів, яке ми спостерігали в цьому районі, було просування вперед. Крім того, ця ділянка як і раніше уражена мінами і боєприпасами", - сказано в повідомленні місії.


Зазначається, що цілодобово на базі перебуватиме сім членів СММ.


ОБСЄ розмістила спостерігачів на передовій патрульній базі у Станиці Луганській на постійній цілодобовій основі 01ОБСЄ розмістила спостерігачів на передовій патрульній базі у Станиці Луганській на постійній цілодобовій основі 02ОБСЄ розмістила спостерігачів на передовій патрульній базі у Станиці Луганській на постійній цілодобовій основі 03

"СММ має 10 передових патрульних баз: у Волновасі, Покровську, Світлодарську, Новоайдарі, Станиці Луганській, Щасті, Попасній, Кадиївці, Горлівці та Дебальцевому. Ми також плануємо відкриття більшої кількості таких баз, особливо в районах, які не контролюються урядом поблизу неконтрольованої ділянки кордону з Російською Федерацією. Проте для того, щоб ці бази можна було відкрити, нам необхідні гарантії безпеки від осіб, які здійснюють фактичний контроль цих районів.Источник: https://censor.net.ua/ua/p452323
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору