EN|RU|UK
 Політика України
  5725  16

 Новий цикл підготовки українських інструкторів латвійськими військовими стартував на Львівщині. ФОТО

На базі 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного почалися чергові курси підготовки українських інструкторів під керівництвом військовослужбовців Збройних Сил Латвії.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, це вже сьомий цикл навчань, який відбудеться в рамках Об'єднаної багатонаціональної групи з підготовки - Україна (JMTG-U).

На церемонії відкриття були представники керівного складу 184-го Навчального центру і делегація від Збройних Сил Латвії на чолі з капітаном Каспером Ваусте.


За словами заступника начальника 184-го Навчального центру з морально-психологічного забезпечення підполковника Володимира Безбородова, попередні шість циклів показали чудовий результат - успішно підготовано понад 150 українських інструкторів.

"Українські військові перейняли весь передовий досвід європейських армій і здатні застосовувати отримані знання на практиці. Наша співпраця буде плідною і результативною", - підкреслив офіцер.


Як наголошують, уже сьогодні починаються теоретичні й практичні заняття, які проводитимуть досвідчені інструктори від ЗС Латвії. Навчання триватимуть десять днів.

Новий цикл підготовки українських інструкторів латвійськими військовими стартував на Львівщині 01Новий цикл підготовки українських інструкторів латвійськими військовими стартував на Львівщині 02Новий цикл підготовки українських інструкторів латвійськими військовими стартував на Львівщині 03

Військовослужбовці Збройних Сил України після закінчення курсів зможуть здійснювати підготовку курсантів 184-го Навчального центру на якісно новому рівні. Крім цього, вони отримають сертифікати, які засвідчать повне засвоєння нових знань і умінь, які їм передали латвійські колеги.Источник: https://censor.net.ua/ua/p451607
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору