EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  4186  14

 Податківці на Київщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 млн грн. ФОТОрепортаж

У Київській області співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) і ч. 5 ст. 27 (види співучасників) КК, було встановлено ​​групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки незаконні послуги з формування податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку. Для прикриття своєї діяльності зловмисники зареєстрували і придбали корпоративні права низки транзитних компаній. На їхній рахунок підприємства реального сектора економіки перераховували безготівкові кошти нібито за куплені товари чи послуги. Потім гроші знімали готівкою та передавали замовникам незаконних послуг за вирахуванням 11-13%, які були винагородою.


Загальний обіг конвертаційного центру становив понад 110 мільйонів гривень.

Після проведених 16 обшуків було виявлено та вилучено 956 тисяч гривень готівкою, 14 печаток підприємств, комп'ютерну техніку, фінансово-господарські документи і чернеткові записи, що свідчать про незаконну діяльність.

Податківці на Київщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 млн грн 01Податківці на Київщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 млн грн 02Податківці на Київщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 млн грн 03Податківці на Київщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 млн грн 04Податківці на Київщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 млн грн 05Податківці на Київщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 млн грн 06Податківці на Київщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 млн грн 07Податківці на Київщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 млн грн 08Податківці на Київщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 110 млн грн 09

Розслідування кримінального провадження триває.Источник: https://censor.net.ua/ua/p451600
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору