EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  5849  30

 Майбутні хмельницькі детективи отримали сучасне обладнання на 1 млн гривень від Консультативної місії ЄС. ФОТОрепортаж

У рамках експерименту щодо створення служби поліцейських детективів на базі Хмельницького міського відділу поліції Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) передала поліцейським сучасне обладнання вартістю понад один мільйон гривень.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні відділу комунікації МВС.

Серед подарованої техніки - криміналістичні валізи, професійні фотоапарати, набори для відбору слідів, комп'ютери, принтери, монітори та офісні програми.

Спільний пілотний проект Національної поліції України та Консультативної місії щодо об'єднання функцій слідчих і оперативників і створення на їхній базі служби поліцейських детективів розпочався у лютому 2017 року на території лише восьми регіонів України, один із яких - Хмельницька область.

Мета такого експерименту - спростити роботу поліцейських і підвищити ефективність розкриття злочинів, створивши своєрідних "універсальних" солдатів, які зможуть і оперативні заходи проводити, і слідчі дії виконувати. Такий підхід успішно випробуваний в країнах ЄС, зокрема в Чеській Республіці, Литві, Польщі та Румунії.


До складу делегації, яка передавала обладнання, увійшов провідний радник КМЄС із питань кримінальних розслідувань Збінек Ванічек і фахівці КМЄС із питань кримінальних розслідувань Павло Сергаєв і Олександр Подпругін.

Ванічек багато років пропрацював у поліції Чехії, сам був учасником реформи, пов'язаної зі створенням служби детективів. Він зазначив, що сьогодні хмельницький експеримент щодо об'єднання слідчих і оперативників в один функціональний підрозділ триває успішно в Україні.

Зі свого боку, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Микола Кащук поділився з іноземним колегою напрацюваннями у сфері організації робочого процесу і системи оцінки ефективності роботи детективів.


У Хмельницькому експеримент стартував у квітні поточного року. За цей час його учасники вже встигли пройти спеціальні навчання.

Майбутні хмельницькі детективи отримали сучасне обладнання на 1 млн гривень від Консультативної місії ЄС 01Майбутні хмельницькі детективи отримали сучасне обладнання на 1 млн гривень від Консультативної місії ЄС 02Майбутні хмельницькі детективи отримали сучасне обладнання на 1 млн гривень від Консультативної місії ЄС 03Майбутні хмельницькі детективи отримали сучасне обладнання на 1 млн гривень від Консультативної місії ЄС 04


Источник: https://censor.net.ua/ua/p451437
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору