EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  5805  45

 Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн. ФОТО

У Херсонській області співробітники податкової міліції припинили незаконне вирощування і продаж тютюну для виробництва з нього фальсифікованих тютюнових виробів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У ході операції "Акциз-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК, була встановлена група осіб, які на одній з вівцеферм незаконно вирощували різні види тютюну. Надалі сировина тютюну перероблялася і продавалася підпільним виробництвам, на яких виготовлялися фальсифіковані цигарки під виглядом відомих торгових марок. При цьому вирощування і реалізація сировини тютюну здійснювалася без отримання відповідних дозвільних документів та без відображення операцій у податковій та бухгалтерській звітності. Продаж здійснювали через Інтернет з використанням поштових служб доставки.

В результаті проведеного обшуку було виявлено та вилучено 24,8 тонни сировини тютюну вартістю 3,2 мільйона гривень, а також обладнання для його переробки і зберігання. Загальна вартість вилученого становить 3,5 мільйона гривень.

Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн 01Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн 02Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн 03Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн 04Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн 05Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн 06Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн 07Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн 08Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн 09Податківці на Херсонщині припинили незаконне вирощування тютюну для виробництва фальсифікованих сигарет: вилучено сировини на 3,2 млн грн 10

Слідчі дії тривають.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p451286
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору