EN|RU|UK
 Політика України
  38516  233

 Порошенко затвердив новий зразок бойового прапора військової частини (з'єднання) ЗСУ. ФОТО

Президент України Петро Порошенко затвердив новий зразок бойового прапора військових частин (з'єднань) Збройних Сил.

Як передає Цензор.НЕТ, про це сказано в Указі президента № 209/2017.

Глава держави вніс зміни в указ від 20 червня 2006 року № 550 "Про опис і малюнок базового зразка Бойового Прапора військової частини (з'єднання) Збройних Сил України". Новий документ підписаний 5 серпня і набирає чинності дня його опублікування.

В описі стяга йдеться, що Бойовий Прапор військової частини (з'єднання) Збройних Сил України (далі - Бойовий Прапор) - квадратне полотнище малинового кольору розміром 130 х 130 см із запасом для прикріплення до древка.

На лицьовій стороні Бойового Прапора в центрі зображено емблему Збройних Сил України, вміщену на тлі золотих променів, які по три розходяться від центра між сторонами емблеми (хреста). На променях міститься зображення вінків із листя і кетягів калини, в центрі яких зображено емблему виду Збройних Сил України, до якого належить військова частина (з'єднання).

Читайте також: Грошове забезпечення військовослужбовців буде збільшено, - Порошенко

Полотнище по периметру має лиштву, обшиту золотим кантом. Верхня частина лиштви містить напис "ЗА УКРАЇНУ", а нижня - напис "ЗА ЇЇ ВОЛЮ". Права і ліва частини лиштви прикрашені орнаментом у вигляді зображення листя і кетягів калини. У кутах Бойового Прапора в обшитих по периметру золотим кантом квадратах вміщено зображення прямих рівносторонніх хрестів із розбіжними сторонами.

На зворотній стороні Бойового Прапора у центрі міститься напис назви військової частини (з'єднання), якій вручається Бойовий Прапор.

Порошенко затвердив новий зразок бойового прапора військової частини (зєднання) ЗСУ 01Источник: https://censor.net.ua/ua/p450543
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору