EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  5554  1

 Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції м.Києва ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 мільйонів гривень, офіси якого розташовувалися в столиці та у Львові.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 27 (види співучасників) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, обов'язкових платежів) КК, була встановлена група осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з формування незаконних валових витрат і переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники створили, зареєстрували і придбали корпоративні права низки фіктивних і транзитних підприємств. На їхньому рахунку від компаній реального сектору економіки надходили безготівкові грошові кошти у вигляді оплати нібито за придбані товари чи послуги. Надалі гроші знімалися готівкою та за винятком 11-12% разом підробленими первинними документами передавалися замовникам таких послуг.

Загальний обіг конвертаційного центру становив близько 200 мільйонів гривень.

В результаті проведених дев'яти обшуків було виявлено та вилучено понад 1,6 мільйона гривень у національній та іноземній валюті, 37 банківських карток, чекові книжки, печатки та штампи підприємств, у тому числі нерезидентів, комп'ютерна техніка, фінансово-господарські документи і чорнові записи, що свідчать про незаконну діяльність. Крім того, накладено арешт на банківські рахунки транзитних підприємств, на яких перебуває близько 725 тисяч гривень.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Податківці ліквідували в Херсоні конвертаційний центр із оборотом понад 120 млн грн. ФОТОрепортаж

Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн 01Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн 02Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн 03Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн 04Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн 05Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн 06Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн 07Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн 08Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн 09Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом близько 200 млн грн 10

В цей час розслідування кримінального провадження триває.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p449800
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору