EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  8938  17
Матеріали за темою:

 "Найголовніше - це інвестиції в людей", - в Міноборони обговорили реформу ЗСУ з колегами зі США. ФОТО

Сьогодні, 26 липня, в Києві відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з делегацією США на чолі з т.в.о. заступника помічника міністра оборони США з питань політики міжнародної безпеки Лаурою Купер.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

"Співпраця між Міністерствами оборони України та США є взаємовигідною та ефективною, зокрема, це стосується підготовки українських військовослужбовців на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Яворові. Інструктори зі США демонструють високий рівень професіоналізму під час спільних заходів. Наразі ми працюємо над удосконаленням матеріально-технічної бази полігону", - сказав Полторак.

Найголовніше - це інвестиції в людей, - в Міноборони обговорили реформу ЗСУ з колегами зі США 01


Міністр зазначив: "У майбутніх планах відкриття навчального корпусу Відділу імітаційного моделювання Міжнародного центру миротворчості та безпеки і я вдячний американській стороні за надання обладнання для роботи Центру".


Купер наголосила на необхідності продовження реформування відомства, а також підкреслила, що в іноземних експертів є розуміння того, наскільки складно проводити реформи в той час, коли відбуваються бойові дії і гинуть люди.


Найголовніше - це інвестиції в людей, - в Міноборони обговорили реформу ЗСУ з колегами зі США 02

"Найголовніше - це інвестиції в людей, у реформування сержантського корпусу, навчання, удосконалення медичного та логістичного забезпечення відомства. Зробити або відновити зброю, оснащення можливо, але найголовніше - це люди, їх життя, здоров'я та безпека", - підкреслила представник Міноборони США.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p449301
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору