EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  24766  131

 "Ми, росіяни, українці - це ядро цивілізації в цій частині європейського континенту", - Лукашенко. ФОТО

Під час переговорів з Президентом України Петром Порошенком ув форматі "віч-на-віч" Глава білоруської держави відзначив великий потенціал для розвитку співробітництва Білорусі та України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента Білорусі.

Одночасно з переговорами на найвищому рівні сьогодні в Києві відбувається бізнес-форум, де вже укладені контракти на $ 45 млн.

"До кінця дня, думаю, ми і до ста дійдемо. Тому що потенціал наших держав найбільший", - упевнений Лукашенко.

Олександр Лукашенко підкреслив близький і дружній характер відносин народів Білорусі та України.

"Ми, росіяни, українці - це ядро цивілізації в цій частині європейського континенту", - сказав Президент Білорусі.

Ми, росіяни, українці - це ядро цивілізації в цій частині європейського континенту, - Лукашенко 01
Фото: прес-служба Президента Білорусі

Він зазначив, що перед переговорами відвідав музей Голодомору. Екскурсовод розповів про ставлення білорусів у ті важкі роки до жителів України: вони йшли в Білорусь, а білоруси ділилися останнім.

"Ось поклик предків, що говорить про те, що ми повинні допомагати один одному, ми повинні бути завжди разом один з одним. Це головне. Навіть не ті контракти, хоч вони і важливі. Це становить основу наших відносин, - підкреслив Глава білоруської держави. - І я вам вдячний за те, що ви приділяєте цьому серйозну увагу. Ви поставили це в основу наших відносин. Все решта додасться".

Президент Білорусі додав, що з часу зустрічі з Петром Порошенком у квітні нинішнього року уряди двох країн багато зробили з реалізації досягнутих домовленостей.

"Ці регулярні зустрічі завжди служать і розвитку економіки наших держав. Ви можете розраховувати на те, що якщо ми щось вміємо і можемо зробити для нашої України, ми це зробимо", - запевнив Президент Білорусі.

Нагадаємо, раніше в Києві перед будівлею Адміністрації Президента відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента Білорусі Олександра Лукашенка.


Источник: https://censor.net.ua/ua/p448653
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору