EN|RU|UK
 Політика України, Київські новини, Фоторепортаж
  5195  11

 Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на п'ять мільйонів гривень. ФОТОрепортаж

У Києві співробітники податкової міліції спільно з прокуратурою вилучили з незаконного обігу майже 3,8 тисячі літрів елітного алкоголю.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

В ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК, було встановлено, що на території столиці здійснюється незаконна реалізація, а також зберігання і транспортування з метою продажу елітних алкогольних напоїв.

Дивіться також: Податківці ліквідували в Миколаївській області два цехи з виробництва фальсифікованого алкоголю. ФОТОрепортаж

В результаті кількох обшуків, проведених за місцями зберігання алкоголю і в автомобілі, який використовувався для його транспортування, було виявлено та вилучено майже 3,8 тисячі літрів віскі, рому, коньяку та інших елітних алкогольних напоїв вартістю майже п'ять мільйонів гривень. Також вилучено автомобіль Ford Transit. Загальна вартість вилученого становить понад 5,2 мільйона гривень.

Розслідування кримінального провадження триває.Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 01Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 02Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 03Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 04Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 05Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 06Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 07Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 08Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 09Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 10Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 11Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 12Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 13Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 14Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 15Податківці вилучили з незаконного обігу в Києві елітного алкоголю майже на пять мільйонів гривень 16
Источник: https://censor.net.ua/ua/p448196
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору