EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  44803  113

 Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер. ФОТОрепортаж

Невідомі вилили в озеро Сонячне, яке в Дарницькому районі Києва, велику кількість фарби.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці 16 липня повідомила користувачка Facebook Інна Фролова, опублікувавши фотографії забрудненого озера.

"Сьогодні (16 липня. - Ред.) вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi - ще вчора вода була чистою. Я у вiдчаї. Не знаю, чи можливо його врятувати цього разу. Це просто щось небачене! Занурила одну руку у воду, вона вже кiлька годин тхне фарбою. Вiд озера йде страшенний сморiд фарби. Сповiщала про це в екологiчну солужбу Дарницького району - жодноi реакцiї. Це просто не вкладається в голові, як у когось піднялася рука таке зробити? Це ж улюблене місце відпочинку жителів нашого мікрорайону! Там було стільки риби, качок! Ще вчора молодь стрибала у воду із тарзанки, а сьогодні розгублено хлопці й дівчата стоять на березі і не розуміють, що відбувається. Я теж не розумію, що відбувається і кому це потрібно, але це просто жахливо! Беззахисні люди, беззахисна природа... Хто взагалі сміє таке робити????"


Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 01Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 02Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 03Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 04Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 05Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 06Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 07Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 08Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 09Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 10Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 11Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 12Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 13Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 14Вiдбулося чергове вкидання величезної кiлькостi фарби в озеро Сонячне. Люди просто приголомшенi, - блогер 15Источник: https://censor.net.ua/ua/p448183
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору