EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  6085  43

 Порошенко відкрив реконструйований корпус КЗ ТОР "Тернопільська університетська лікарня". ФОТО

Під час робочої поїздки на Тернопільщину Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті реконструйованого радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу й централізованої стерилізації КЗ ТОР "Тернопільська університетська лікарня".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

Звертаючись до присутніх, голова держави зазначив, що левова частка модернізації, фінансування змін у місцевих громадах відбувається саме за останні три роки.

Порошенко відкрив реконструйований корпус КЗ ТОР Тернопільська університетська лікарня 01

"Це плоди децентралізації, бо раніше всі гроші трималися в Києві", - констатував він, зауваживши, що саме завдяки децентралізації у сім разів збільшилися бюджети розвитку територіальних громад, зникла необхідність домагатися виділення коштів у органах центральної влади.

Порошенко відкрив реконструйований корпус КЗ ТОР Тернопільська університетська лікарня 02

"Це є і боротьба з корупцією, бо не треба більше з торбами їздити до Києва - гроші залишаються тут, на місцях. Це є і детінізація грошей, це і прозорі закупівлі, і величезна кількість інших програм", - додав Петро Порошенко.

Порошенко відкрив реконструйований корпус КЗ ТОР Тернопільська університетська лікарня 03

Порошенко відкрив реконструйований корпус КЗ ТОР Тернопільська університетська лікарня 04Источник: https://censor.net.ua/ua/p447820
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору