EN|RU|UK
 Політика України
  27783  117

 Бойовики на окупованому Донбасі створили систему трудових таборів, - німецькі ЗМІ. Карта

Німецькі журналісти з'ясували, що на окупованих територіях Донбасу бойовики створили систему трудових таборів, в яких примусово можуть утримуватися до 10 тис. осіб. Йдеться, в першу чергу, про ув'язнених. Кошти, отримані за допомогою примусової праці, йдуть на фінансування бойовиків "ДНР" і "ЛНР".

Бойовики на окупованих територіях сходу України утримують мережу так званих трудових таборів. За даними німецької радіостанції Deutschlandfunk, оприлюдненими в ефірі у четвер, 13 липня, у цих таборах тисячі ув'язнених у так званих "ДНР/ЛНР" примушуються до безоплатної праці, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на dw.com.

Група правозахисників, яка моніторила ситуацію у самопроголошених республіках та на яку посилаєтсья Deutschlandfunk, вказує, що доходи від примусової праці у таких таборах становлять до 500 тисяч євро на місяць. Ці кошти використовуються для фінансування терористів на Донбасі.
Самопроголошені уряди так званих "ДНР/ЛНР" на запит щодо наявності та функціонування таборів німецькій радіостанції не відповіли.

Правозахисники і журналісти виходять з того, що у таборах на сході України утримуються до 10 тисяч ув'язнених. Багато з них не мали підстав для потрапляння у такі табори. Вказується, що частково йдеться про осіб, засуджених до весни 2014 року українськими судами до позбавлення волі. На цей час ці люди або уже мали відбути терміни покарання, або до них мала бути застосована амністія чи інше пом'якшення покарання, як то ухвалювалось в Україні.

На оприлюдненій DLF карті видно, що табори розташовані на неконтрольованій Україною території Луганської області, зокрема, у містах Луганськ, Брянка, Алчевськ, Перевальськ, Петровське.

Бойовики на окупованому Донбасі створили систему трудових таборів, - німецькі ЗМІ 01
Також читайте: Україна повинна законодавчо врегулювати статус осіб, які вимушено відбувають покарання на окупованих територіях, - Тука

Як відомо, у цих та інших містах Луганської області, які не контролюються українським урядом, містяться установи виконання покарань Держаної пенітенціарної служби України. Зокрема, у Луганській установі виконання покарань № 17, за даними правозахисників, відбувають покарання близько 1470 осіб, у Брянківській виправній колонії № 11 - 470 осіб, у Перевальській виправній колонії №15 - 500 осіб, Алчевській виправній колонії № 13 - 215 осіб, у Краснолуцькій виправній колонії №19 - 780 осіб, Суходільській виправній колонії №36 - 600 осіб, Свердловській виправній колонії №38 - 550 осіб.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p447624
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору