EN|RU|UK
 Суспільство
  11597  36

 В Одесі стартували міжнародні навчання "Сі-Бриз-2017". ФОТО

В Одесі сьогодні, 10 липня, урочисто відкрили українсько-американські військово-морські навчання "Сі Бриз-2017". Темою навчань, до яких загалом долучилися представники Збройних сил 16 країн світу, є проведення багатонаціональної морської операції з безпеки у кризовому регіоні.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі командування ВМС

У повідомленні зазначається: " У заходах задіяні 31 корабель, катер і судно, 29 літальних апаратів, понад 3 тисячі особового складу.

В урочистій церемонії відкриття навчання взяли участь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, керівники навчання від української та американської сторін капітани 1 рангу Олексій Неїжпапа і Тейт Вестбрук, безпосередньо учасники маневрів.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Кораблі ВМС Румунії та Туреччини зайшли в Одеський порт для участі в навчаннях "Сі Бриз-2017". ФОТОрепортаж

Керівник виду Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко, відкриваючи "Сі Бриз-2017", наголосив на важливості запланованих заходів з точки зору підвищення спільних спроможностей у зміцненні безпеки на морі, особливо у Чорноморському регіоні, у тому регіоні, який на сьогодні є кризовим у зв'язку із анексією Російською Федерацією Криму і подіями на Сході України.

Привітавши усіх присутніх з 20-річчям навчань серії "Сі Бриз", віце-адмірал Ігор Воронченко підкреслив, що починаючи з 1997 року ці маневри надають нам суттєву допомогу на шляху досягнення стандартів НАТО у підготовці та застосуванні сил, засвідчують прагнення українського народу жити у родині цивілізованих народів світу. За його словами, з урахуванням викликів і загроз сучасності, досвіду попередніх років, поточного року буде приділено значну увагу підготовці національних штабів. Командувач ВМС ЗС України побажав усім учасникам навчань успішного виконання поставлених завдань.

Навчання проводитимуться на території Одеської і Миколаївської областей, у визначених морських полігонах Північно-Західної частини Чорного моря. Основними навчально-бойовими елементами та завданнями навчання стануть практичне планування та проведення операції за стандартами НАТО, проведення навчань з протичовнової, протикорабельної, протиповітряної оборони, дії з силового звільнення судна, що захоплене. Крім того, планується проведення десантної та річкової операцій, навчання з пошуку та рятування, підводних робіт з розмінування, а також проводки за тралами тощо.

Заходи триватимуть до 23 липня".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Два військові борти країн НАТО приземлилися в аеропорту Одеси. ФОТОрепортаж
В Одесі стартували міжнародні навчання Сі-Бриз-2017 01

В Одесі стартували міжнародні навчання Сі-Бриз-2017 02

В Одесі стартували міжнародні навчання Сі-Бриз-2017 03

В Одесі стартували міжнародні навчання Сі-Бриз-2017 04
Також читайте: Україна та США обговорили деталі спільного військового навчання "Сі Бриз-2017"
Источник: https://censor.net.ua/ua/p447193
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору