EN|RU|UK
 Політика України
  118229  447

 Військові в окупованому Криму, які зрадили присязі на вірність Україні, не можуть влаштуватися на роботу: Всі ж розуміють, що ми злочинці. ДОКУМЕНТ

Військовослужбовці ЗСУ, які зрадили присязі на вірність Україні і, не звільнившись, залишилися в окупованому Криму, тепер не можуть отримати документи військового обліку, а відповідно не можуть офіційно працевлаштуватися.

Про це повідомили Керчь.ФМ колишні контрактники, які зрадили присязі і залишилися в окупованому Криму, передає Цензор.НЕТ.

Тепер вони не можуть влаштуватися на роботу - не можуть отримати документи військового обліку, яку вимагають окупанти для працевлаштування.


"Як відомо, частина військовослужбовців поїхала в Україну, інші залишилися тут. Деякі, як ми, від військової служби відмовилися взагалі. У наших воєнниках не стоїть відмітка про те, що нас звільнили зі збройних сил України. У відділах кадрів підприємств у нас вимагають позначку про взяття на військовий облік, а військкомат нас на облік не бере. Ми своїми листами дійшли вже до Міноборони РФ. Штаб ПВО відповів, що видати військовий квиток зможуть тільки після того, як ми звільнимося з попереднього місця служби. Але всі ж розуміють, що в Україні ми злочинці і перша ж спроба перетнути кордон для нас закінчиться, щонайменше, в'язницею", - цитує видання одного зі зрадників України.

У редакції є офіційна відповідь зі Штабу Південного військового округу РФ, в якому йому відмовлено у видачі військового квитка, поки не буде втрачено статус військовослужбовця іноземної держави.


"Згідно з роз'ясненнями начальника управління кадрів Південного військового округу, громадян Російської Федерації, які мають військовий квиток іноземної держави (зокрема, України), в якому належним чином не оформлено відповідно до встановленого порядку звільнення з військової служби, вважають військовослужбовцями іноземної держави і не ставлять на військовий облік у військових комісаріатах ​​Російської Федерації", - йдеться у відповіді.

Військові в окупованому Криму, які зрадили присязі на вірність Україні, не можуть влаштуватися на роботу: Всі ж розуміють, що ми злочинці 01
Источник: https://censor.net.ua/ua/p446851
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору