EN|RU|UK
 Політика України
  3400  19

 "Україна - наріжний камінь у євроатлантичній безпеці", - заступник генсека НАТО Дукару на зустрічі з Турчиновим. ФОТОрепортаж

нато

Відбулась зустріч Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з заступником Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці Соріном Дукару.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба РНБО.

Повідомляється, що під час зустрічі співрозмовники обговорили ситуацію, що склалась в Україні внаслідок гібридної агресії РФ проти нашої держави. За словами О. Турчинова, вздовж кордону України з Росією вибудовується потужна інфраструктура російських військ, "створюються нові дивізії в Білгородській і Ростовській областях, поблизу східного та північного кордонів".

"Немає потреби вам розповідати про мілітаризацію в Калінінграді та створення потужних баз у Сирії РФ", - сказав Секретар РНБО, додавши, що Росія значно зміцнила свої позиції в Чорноморському та Балтійському басейнах.

Також читайте: Росія відверто порушила територіальну цілісність України, - помічник генсека НАТО Дукару

Крім того, співрозмовники обговорили методи гібридної агресії РФ проти України.

Україна - наріжний камінь у євроатлантичній безпеці, - заступник генсека НАТО Дукару на зустрічі з Турчиновим 01Україна - наріжний камінь у євроатлантичній безпеці, - заступник генсека НАТО Дукару на зустрічі з Турчиновим 02Україна - наріжний камінь у євроатлантичній безпеці, - заступник генсека НАТО Дукару на зустрічі з Турчиновим 03Україна - наріжний камінь у євроатлантичній безпеці, - заступник генсека НАТО Дукару на зустрічі з Турчиновим 04


"Крім військових дій, ведуться економічна, енергетична та інформаційно-кібернетична агресії проти нашої країни", - пояснив Турчинов.

Зазначається, що значну увагу під час обговорення сторони приділили питанням поглиблення співробітництва у військово-технічній сфері та сфері кібербезпеки між Україною та країнами-членами НАТО. В свою чергу, С. Дукару наголосив, що "Україна - наріжний камінь в євроатлантичній безпеці".

Крім того, заступник генерального секретаря НАТО наголосив на важливості співпраці в науковій сфері та в питаннях кібербезпеки.

Окрім того, Заступник генерального секретаря НАТО наголосив на важливості співпраці в науковій сфері та в питаннях кібербезпеки.

Читайте також: Питання приєднання України до НАТО стоїть гостро, як ніколи раніше, - Горбулін

"На даному етапі ми поглиблюємо практичну співпрацю та інтеграцію наших дій", - сказав він, додавши, що робота цільового фонду для України з питань кібербезпеки при НАТО визнана задовільною, і "зараз планується розширення його роботи".

С.Дукару відмітив глибинні реформи сектору безпеки та оборони України, "які знаходяться не лише на папері, а дійсно глибинні та направлені на євроатлантичну інтеграцію України".

"Ми сьогодні вийшли на той рівень практичної співпраці, якої до цього ніколи не було. Вірю в європейську та Північноатлантичну інтеграцію України", - наголосив він та підсумував, що безпекові інтереси України та НАТО повністю пов'язані та переплетені.Источник: https://censor.net.ua/ua/p446457
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору