EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  13596  41

 Підрозділ Нацгвардії України став одним із найкращих на міжнародних навчаннях за програмою ЄС. ФОТОрепортаж

17 представників Національної гвардії України взяли участь у міжнародних навчаннях поліцейських підрозділів за програмою EUPST (European Union Police Services Training), що відбувалися з 19 по 29 червня на базі Національного центру підготовки сил жандармерії (СNEFG) у французькому місті Сент-Астьє.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС України.

Проект EUPST (European Union Police Services Training) передбачає проведення щорічних тренінгів на базі навчальних центрів жандармських та поліцейських формувань держав-членів ЄС. Масштабні міжнародні тренування об'єднують для виконання спільної місії правоохоронців структур з військовим статусом та поліцій країн Європейського Союзу, інших країн Європи та Африки.

Читайте також: Бійці загонів територіальної оборони провели навчання на Харківщині. ФОТОрепортаж

Цього року навчальний центр об'єднав 234 представники з 18 країн світу. Навчання EUPST спрямовані на вдосконалення взаємодії особового складу підрозділів з різних країн, використання європейської тактики й виявлення найкращих методик у всіх аспектах їхньої роботи - від кримінального розслідування до припинення масових заворушень.

До курсу увійшли теоретичні заняття й практичне відпрацювання вигаданих критичних ситуацій, які сформована "миротворча місія" з учасників має владнати спільними зусиллями.
Підрозділ Нацгвардії України став одним із найкращих на міжнародних навчаннях за програмою ЄС 01

Також читайте: Україна повинна привести війська в бойову готовність у відповідь на навчання "Захід-2017", - Геращенко

Підрозділ Нацгвардії України став одним із найкращих на міжнародних навчаннях за програмою ЄС 02

За цьогорічним сценарієм, підрозділи "місії" мали відновити та підтримати порядок у державі під час військових дій, де місцеві органи влади не діяли й управління забезпечувалося військовою адміністрацією. Так, правоохоронці відпрацювали контроль доступу до районів, реакцію на барикади, використаня спецзасобів і техніки - усе за європейськими нормами градації сили.

Після завершення тренінгу його учасники отримали сертифікати про проходження курсу. Під час церемонії господарі цьогорічних навчань відзначили найкращими за професійне виконання завдань представників України, Португалії, Іспанії і Румунії.

Підрозділ Нацгвардії України став одним із найкращих на міжнародних навчаннях за програмою ЄС 03


Источник: https://censor.net.ua/ua/p446220
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору