EN|RU|UK
 Політика України
  20430  58

 Сайт Booking.com "повернув" окупований Крим Україні, - Луценко. СКРИНШОТ

Міжнародний сайт бронювання житла Booking.com змінив інформацію про приналежність окупованого Криму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко на Facebook.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим у грудні 2016 року розпочаті кримінальні провадження щодо співучасті посадових осіб компанії Booking.com International BV (Booking.com) в допомозі у використанні незаконно придбаного майна та у сприянні в порушенні порядку в'їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію АР Крим (ст. 332-1 і ст. 191 Кримінального кодексу). У процесі досудового розслідування прокуратурою автономії, зокрема, вивчалося відображення на сайті компанії Booking.com інформації про приналежність території півострова Крим, а саме не віднесення його до території України", - нагадав він.

"Сьогодні компанія Booking.com повідомила прокуратурі АР Крим, що відповідна інформація була виправлена. Наразі на сайті Booking.com при позначенні місця розташування певного об'єкта нерухомості в Криму після інформації щодо конкретного населеного пункту вказується, що він розташований на території держави Україна. Також компанія Booking.com врахувала інші зауваження прокуратури та повідомила, що нею вжито додаткових заходів на виконання санкцій ЄС для запобігання використання її веб-сайту для здійснення поїздок у Крим в туристичних цілях", - інформує генпрокурор.

Читайте також: Окупанти сподіваються на збільшення потоку туристів із материкової України: "У багатьох залишилися родинні та сімейні зв'язки, бізнес"

Сайт Booking.com повернув окупований Крим Україні, - Луценко 01

(Скріншот зі сторінки Юрій Луценко)Источник: https://censor.net.ua/ua/p438458
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору