EN|RU|UK
 Суспільство
  20904  36

 У центрі Києва відкрили оновлену "Стіну пам'яті загиблих за Україну воїнів". ФОТОрепортаж

На Михайлівській площі в центрі Києва відбулося відкриття оновленої "Стіни пам'яті загиблих за Україну воїнів".


Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, на відкритті були присутні родичі загиблих, ветерани АТО, представники державного та неурядового секторів, Української православної церкви Київського патріархату, іудейських і мусульманських спільнот, а також ініціатори і творці "Стіни пам'яті" - співробітники Національного військово-історичного музею України, автори сайту "Книга пам'яті загиблих", МаІФ "Цитадель", Eleos-Ukraine.

Під час церемонії заступник директора Національного військово-історичного музею Ярослав Тинченко сказав: "Зараз фотографії на стелах - це загиблі бійці аж до 19 лютого 2016 року. 12-у стелу ми плануємо зробити найближчим часом - в травні цього року. Крім того що ми продовжуватимемо працювати над "Стіною пам'яті", ми хочемо зробити в повному обсязі й друковану версію "Книги пам'яті" - в декількох томах. Одна з частин, яка включила себе тільки загиблих ЗСУ, вже вийшла минулого року".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Меморіальну дошку загиблому бійцеві 81-ї аеромобільної бригади Олегу Афанасьєву відкрили в Києві. ВІДЕО

"Крім цього, у нас є ще багато проектів. Наприклад, до третьої річниці подій під Іловайськом ми випустимо "Іловайский альбом ", куди увійдуть фотографії шукачів і безпосередніх учасників тих боїв, які ще ніде не публікувалися. Я думаю, що, крім паперового варіанту, ми викладемо ще й Інтернет-версію цієї книги", - додав він.

За словами Тинченка, група ентузіастів, яка працює над "Стіною пам'яті", має ще кілька ідей, які повинні будуть увійти в три книги, які відображатимуть криваві події на Донбасі.

"Люди, які працюють над усіма цими проектами, - це громадянське суспільство в мініатюрі. Фактично нам вдалося реалізувати те, що наші нацдеми тільки обіцяють. І все це ми робимо для того, щоб ніхто не зміг сказати, що ми не знаємо кількості загиблих українських воїнів. У наших фотоальбомах-мартирологах, які ми випустимо і в книжковому, і в електронному вигляді, будуть згадані всі загиблі без винятку", - підкреслив він.

Учасники заходу також змогли подивитися пересувну експозицію "Блокпост пам'яті", до якої входять речі загиблих і артефакти подій на сході, зібрані пошуковими системами експедиції "Евакуація-200".

Читайте також: Волонтери Євромайдан SOS вивісили в Києві банер у пам'ять про Героя України, горлівського депутата Рибака. ФОТО

У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 01У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 02У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 03У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 04У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 05У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 06У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 07У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 08У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 09У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 10У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 11У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 12У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 13У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 14У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 15У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 16У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 17У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 18У центрі Києва відкрили оновлену Стіну памяті загиблих за Україну воїнів 19
Источник: https://censor.net.ua/ua/p437455
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору