EN|RU|UK
 Суспільство
  41976  16

 Головний митник столиці Тупальський розповів про "тайники" наркоторговців. ФОТО

Контрабандисти намагаються провезти через кордон наркотики в цукерках, косметиці, дитячих іграшках і картинах.

Про незвичайні "схованки" для наркотиків і психотропних речовин розповів на своїй сторінці Фейсбук в. о. начальника Київської міської митниці Сергій Тупальський.

За його словами, за 2016 - першу половину 2017 року митники припинили 533 спроби перевезти через кордон наркотики.

"Фантазія контрабандистів, які намагаються провезти через кордон наркотики, вражає. Ховають пакети в цукерки, косметику, дитячі іграшки, декоративні дошки та конструктори. За півтора року київська митниця не дала провезти через кордон 24 кілограми наркотиків у порошку, майже 30 тисяч таблеток і 77 аркушів А4, просочених кокаїном", - заявив Тупальський.

Він також додав, що в грошовому еквіваленті за цей час митники знайшли наркотиків на понад 2 мільйони доларів.

"Якщо виміряти це в грошовому еквіваленті, який могли б виручити продавці на чорному ринку - це 299 тисяч доларів за таблетки і 1,65 мільйона доларів за порошковий наркотик. Сьогодні митниця працює злагоджено і знаходить наркотики навіть у найбільш "надійних" тайниках. Завдяки нашим співробітникам ми перекрили 17 каналів контрабанди", - зазначив Тупальський.

Так, за даними митника, іноді наркотики намагаються приховати в баночках із косметикою. Нещодавно з України в Росію громадянин відправляв 6 баночок із кремами. У підсумку виявилося, що крім крему кожна містила згорток із психотропною речовиною метамфетаміном. Загалом - 355 грамів.

Ще одне незвичайне місце - цукерки. У банці з цукерками митники виявили 84 таблетки з клоназепамом. Ці солодощі надійшли в посилці з Дубая (ОАЕ). Тупальський зазначає, що на їхній пам'яті це перший випадок пересилання наркотиків із Дубая.

Знайти наркотики митникам також вдавалося в колоді карт, 3 кілограми марихуани - в декоративних коробках. А всередині іграшкового ведмедика митники виявили 35 ампул із сильнодіючою речовиною. Такий "подарунок" прямував з України до Польщі.

Наркотики в іграшках - непоодинокі випадки, додає Тупальський. Митникам вдалося знайти кокаїн і психотропну речовину МДМА в пластикових деталях конструктора, який прилетів із Нідерландів.

Тупальський додає, що найчастіше з-за кордону намагаються провести канабіс і його штучні похідні, героїн і кокаїн. З 2016 року було вилучено 70 різних видів наркотичних сполук.

Головний митник столиці Тупальський розповів про тайники наркоторговців 01

Головний митник столиці Тупальський розповів про тайники наркоторговців 02

Головний митник столиці Тупальський розповів про тайники наркоторговців 03

Головний митник столиці Тупальський розповів про тайники наркоторговців 04

Головний митник столиці Тупальський розповів про тайники наркоторговців 05


Источник: https://censor.net.ua/ua/p437254
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору