EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  6311  1

 Податківці в Києві ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 90 млн грн. ФОТОрепортаж

У Києві співробітники податкової міліції спільно з прокуратурою викрили конвертаційний центр з обігом понад 90 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 27 (види співучасників) і ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено ​​групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових грошей у готівку.


Для ведення незаконної діяльності зловмисники зареєстрували і придбали права низки транзитних і фіктивних підприємств. На їхні рахунки компанії реального сектора економіки перераховували безготівкові кошти нібито за придбані товари і послуги. Після цього гроші переводили на карткові рахунки організаторів незаконної схеми, знімали як готівку і разом із підробленими первинними документами передавали вигодонабувачам з вирахуванням 11-13%, які були винагородою за надання незаконних послуг.

Загальний обіг конвертаційного центру становить понад 90 мільйонів гривень.

Унаслідок проведених у Києві та Київській області обшуків було виявлено та вилучено 230,5 тисяч гривень готівкою, комп'ютерну техніку, банківські картки, чекові книжки, первинні бухгалтерські документи фіктивних підприємств, чернеткові записи, а також печатки 11 компаній, які мають ознаки фіктивності.

Податківці в Києві ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 90 млн грн 01Податківці в Києві ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 90 млн грн 02Податківці в Києві ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 90 млн грн 03Податківці в Києві ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 90 млн грн 04

Податківці в Києві ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 90 млн грн 05

Також накладено арешт на рахунки фіктивних підприємств, на яких заблоковано понад 945 тисяч гривень.


Слідчі дії тривають.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p437218
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору