EN|RU|UK
 За кордоном
  14957  21
Матеріали за темою:

 Transparency International просить Путіна перевірити конфлікт інтересів Медведєва. ІНФОГРАФІКА

Неурядова організація "Transparency International Росія" просить президента РФ Володимира Путіна перевірити інформацію про можливий конфлікт інтересів у прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, звернення розміщено на сайті організації.

"Ми звернулися до президента РФ, голови Ради при президенті з протидії корупції Володимира Володимировича Путіна з проханням перевірити дотримання антикорупційного законодавства головою уряду РФ Дмитром Анатолійовичем Медведєвим. На підставі розслідування Фонду боротьби з корупцією та численних повідомлень у ЗМІ ми вважаємо, що у Дмитра Анатолійовича є ознаки неврегульованого конфлікту інтересів: він неодноразово зупинявся в гостьовому будинку, який належить АТ "Агрокомплекс "Мансурово" - агропромисловому комплексу в Курській області, головою ради директорів якого є друг Дмитра Анатолійовича Ілля Володимирович Єлісєєв", - пишуть представники організації.

"Пан Єлісєєв також є заступником голови правління АТ "Газпромбанк", якому уряд РФ надавав фінансову допомогу в 2014 і 2015 роках. Ми вважаємо, що користування Дмитром Медведєвим майном "Агрокомплекс "Мансурово" і дружні стосунки з Іллею Єлісєєвим могли вплинути на неупереджене виконання обов'язків голови уряду Російської Федерації щодо розподілу державної фінансової допомоги в банківській сфері, і вбачаємо в цій ситуації ознаки конфлікту інтересів. При цьому нам невідомо, повідомив про нього Дмитро Медведєв Раду при президентові у протидії корупції", - заявляють ініціатори звернення.

"У випадку, якщо цього не було зроблено, ми просимо Володимира Путіна притягнути Дмитра Медведєва до відповідальності відповідно до законодавства Російської Федерації, яке передбачає відсторонення від займаної посади з формулюванням "за втрату довіри", - додає Transparency International Росія.

Transparency International просить Путіна перевірити конфлікт інтересів Медведєва 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/p436821
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору