EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  2999  1

 Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн. ФОТОрепортаж

У Рівненській області співробітники податкової міліції зупинили роботу цеху з незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час операцій "Акциз-2017", "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України, було встановлено, що на території області громадяни незаконно зберігали, перевозили і продавали алкоголь із підробленими акцизними марками.


Після семи обшуків було припинено діяльність підпільного цеху з незаконного виготовлення алкоголю, в роботі якого використовували обладнання, котре забезпечує масове виробництво лікеро-горілчаних виробів. Було вилучено обладнання, яке використовували в незаконній діяльності, 1,85 тисячі літрів спирту, 390 літрів незаконно виготовленого алкоголю, понад тисячу літрів спиртової суміші, а також 722 літри алкоголю іноземного виробництва, ввезеного в країну поза митним контролем.

Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 01Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 02Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 03Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 04Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 05Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 06Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 07Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 08Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 09Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 10Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 11Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 12Податківці на Рівненщині ліквідували цех із незаконного виробництва алкоголю: вилучено підакцизних товарів на понад 720 тис. грн 13

Загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить понад 720 тисяч гривень. Слідчі дії тривають.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p436280
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору