EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  1974  7

 Податківці на Донеччині викрили керівників сільгосппідприємства, що не заплатили 3,5 млн грн податків. ФОТОрепортаж

У Донецькій області податківці викрили керівників сільгосппідприємства, які не заплатили 3,5 мільйона гривень податків.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДФС.

У Донецькій області співробітники податкової міліції викрили керівників компанії-сільгоспвиробника в ухиленні від сплати податків на 3,5 мільйона гривень.

Податківці на Донеччині викрили керівників сільгосппідприємства, що не заплатили 3,5 млн грн податків 01

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що посадові особи сільгоспвиробника, порушуючи низку пунктів Податкового кодексу, навмисне подали в податкові органи недостовірні відомості про діяльність компанії.

Також читайте: На Луганщині податківці викрили керівників підприємства, які ухилились від сплати майже 18,5 мільйонів гривень податків під час імпорту вугілля з Росії

Податківці на Донеччині викрили керівників сільгосппідприємства, що не заплатили 3,5 млн грн податків 02

Як наслідок, вони незаконно отримали пільги, передбачені для підприємств цієї категорії, що дозволило їм ухилитися від сплати податку на додану вартість і податку на прибуток на загальну суму 3,5 мільйона гривень, що є особливо великим розміром.

Податківці на Донеччині викрили керівників сільгосппідприємства, що не заплатили 3,5 млн грн податків 03

Після низки обшуків було виявлено та вилучено 178,7 тисячі кілограмів гороху, вартістю понад 1,2 мільйона гривень, фінансово-господарські документи і чернеткові записи. Ввилучену сільгосппродукцію передали на відповідальне зберігання, документи долучено до матеріалів кримінального провадження.

Податківці на Донеччині викрили керівників сільгосппідприємства, що не заплатили 3,5 млн грн податків 04Источник: https://censor.net.ua/ua/p435361
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору