EN|RU|UK
 Політика України
  4858  11

 Поліція Німеччини передала МВС обладнання для молекулярно-генетичних досліджень. ФОТО

Передали обладнання для проведення молекулярно-генетичних досліджень Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (ДНДЕКЦ) МВС України представники Федерального відомства кримінальної поліції Німеччини Міхаель Райлінг і Олександра Олексюк.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДНДЕКЦ МВС України.


Цій події передували тривалі переговори, під час яких неодноразово підкреслювали нагальну потребу в придбанні сучасного обладнання для Експертної служби МВС України, яка здійснює не тільки судово-експертний супровід розслідування тяжких злочинів проти особистості в рамках кримінальних проваджень, а й виконує складну роботу з ідентифікації невпізнаних воїнів, загиблих під час антитерористичної операції на сході України.

Тепер українські експерти "озброєні" високотехнологічним новітнім обладнанням. Це - УФ-бокс для дезінфекції, спеціальний стіл для робочої станції ДНК і лабораторна морозильна камера з можливістю заморозки до наднизьких температур.


Після урочистого підписання відповідних документів гості з Німеччини ознайомилися з діяльністю лабораторії біологічних досліджень ДНДЕКЦ МВС України, умовами й напрямками роботи експертів-біологів.

Іноземні колеги відзначили високий професійний рівень українських експертів і висловили надію на подальшу співпрацю.

Поліція Німеччини передала МВС обладнання для молекулярно-генетичних досліджень 01

Поліція Німеччини передала МВС обладнання для молекулярно-генетичних досліджень 02

Поліція Німеччини передала МВС обладнання для молекулярно-генетичних досліджень 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p431371
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору