EN|RU|UK
 Політика України
  2597  3

 Авіація Держприкордонслужби обстежила 14 000 км кордону і 45,6 тисяч кв. км територіального моря та економзони України. ІНФОГРАФІКА

Розвиток авіації в Державній прикордонній службі України на сьогодні відбувається відповідно до Концепції та Програми її розвитку на період до 2020 року. В її основі стане створення сучасної авіаційної структури, здатної забезпечити всебічну авіаційну підтримку виконання завдань, покладених на прикордонне відомство.

Нині оновлення парку авіаційної техніки є дуже важливим завданням, тому що літаки та вертольоти радянських часів є застарілими, а їх утримання дуже обтяжливе для бюджету Держприкордонслужби, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі відомства.

З 2011 року у Державній прикордонній службі активно застосовуються легкі патрульні літаки "Diamond" австрійського виробництва. Їх використання наочно підтверджує, що запровадження сучасних високотехнологічних засобів повністю себе виправдовує.

Також читайте: "Украерорух" спростував заяву Скорика про закриття повітряного простору України для приватних літаків

Відомча авіація активно застосовується для повітряного моніторингу державного кордону, прикордонних контрольованих районів, висвітлення надводної обстановки у В(М)ЕЗ України, територіальному морі та українській частині вод Азовського моря.

Авіація Держприкордонслужби обстежила 14 000 км кордону і 45,6 тисяч кв. км територіального моря та економзони України 01

"Минулого року "Diamondи" обстежили 14 000 км сухопутного кордону і 45,6 тисяч кв. км територіального моря та економзони України. Важливою подією минулого року стало збільшення відомчого авіапарку на 7 легких патрульних літаків "Diamond", які за 2016 рік налітали майже 600 годин", - зазначили в Держприкордонслужбі.

Дивіться також: Бригада тактичної авіації провела тренувальні польоти в різних метеорологічних умовах. ФОТОрепортаж

Авіація Держприкордонслужби обстежила 14 000 км кордону і 45,6 тисяч кв. км територіального моря та економзони України 02Источник: https://censor.net.ua/ua/p429802
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору