EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  3857  7

 Поліція на Черкащині виявила факт неналежного зберігання відходів, через що забруднилося навколишнє середовище. ФОТОрепортаж

У Черкаській області співробітники управління захисту економіки обласного управління Національної поліції виявили забруднення навколишнього середовища через неналежне зберігання небезпечних відходів.


Про це Цензор.НЕТ повідомила спікер Департаменту захисту економіки НПУ Наталія Калиновська.
Вона зазначила, що в ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 326 (Порушення правил поводження з мікробіологічними або іншими біологічними агентами чи токсинами) на території підприємства, яке здійснює прийом і зберігання небезпечних відходів, було проведено обшук.

Читайте також: Рибоохоронний патруль почав роботу ще в 4 областях України

"Було встановлено, що на підприємстві зберігання відходів виконувалося з порушенням ліцензійних умов, правил охорони навколишнього середовища, життя і здоров'я людей. Відходи зберігалися під відкритим небом, на ґрунті, без використання спеціальних ємкостей. Утилізація відходів, а також вивезення їх для подальшої утилізації теж не проводилися. Крім того, види відходів ніяк не сортувалися і були перемішані", - розповіла Калиновська.

Вона підкреслила, що через такі дії була забруднена земельна ділянка, а також знищена значна кількість зелених насаджень.

Поліція на Черкащині виявила факт неналежного зберігання відходів, через що забруднилося навколишнє середовище 01Поліція на Черкащині виявила факт неналежного зберігання відходів, через що забруднилося навколишнє середовище 02Поліція на Черкащині виявила факт неналежного зберігання відходів, через що забруднилося навколишнє середовище 03Поліція на Черкащині виявила факт неналежного зберігання відходів, через що забруднилося навколишнє середовище 04Поліція на Черкащині виявила факт неналежного зберігання відходів, через що забруднилося навколишнє середовище 05Поліція на Черкащині виявила факт неналежного зберігання відходів, через що забруднилося навколишнє середовище 06Поліція на Черкащині виявила факт неналежного зберігання відходів, через що забруднилося навколишнє середовище 07Поліція на Черкащині виявила факт неналежного зберігання відходів, через що забруднилося навколишнє середовище 08Поліція на Черкащині виявила факт неналежного зберігання відходів, через що забруднилося навколишнє середовище 09


Серед виявлених небезпечних відходів переважну кількість складають: люмінесцентні лампи, непридатні медичні, фармацевтичні та косметичні засоби, батареї живлення, отрутохімікати, відпрацьовані мастила, пластик, комп'ютерна техніка, протигази, автошини.
Працівники Державної екологічної інспекції в Черкаській області та ГУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" взяли зразки ґрунту, води і стоків для подальшого лабораторного дослідження.
Читайте також: У Львові судитимуть чиновника міськради у справі про трагедію на Грибовицькому сміттєзвалищі

"Зараз проводиться комплекс заходів, спрямованих на встановлення повного кола осіб, причетних до скоєння злочину, а також встановлюється сума завданих збитків", - резюмувала Калиновська.Источник: https://censor.net.ua/ua/p429498
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору