EN|RU|UK
 Політика України
  48507  143

 Усі відповідальні в курсі щодо перевезення військових у товарняках зразка 1953 року без тепла і світла, - журналіст Стек. ФОТО

Історія з розбитими товарними вагонами зразка 1953 року, якими досі перевозять українських військовослужбовців, отримала продовження.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє на сторінці в Facebook кореспондент "Радіо Свобода" Левко Стек.

За його словами, через день після виходу сюжету про те, як українських військовослужбовців перевозять у розбитих товарних вагонах, у Мінінфраструктури скликали спеціальну нараду.

Усі відповідальні в курсі щодо перевезення військових у товарняках зразка 1953 року без тепла і світла, - журналіст Стек 01

Читайте також: На матеріально-технічне забезпечення армії використано 95% виділених коштів, - Міноборони

На ній були присутні фактично "всі, хто відповідає за перевезення бійців у нелюдських умовах": "Укрзалізниця", Центральне управління військових сполучень Збройних Сил України та Мінінфраструктури.

Журналіст зазначив, що ніхто з присутніх не став заперечувати викладені в матеріалі свідчення і факти. За його словами, всі сторони визнали, що все це так і працює, а також підтвердили, що для них це не новина.

"Але чому військові тижнями трясуться в товарняках на нарах, без тепла, світла, а замість туалету у них діра в підлозі - цього пояснити не зміг ніхто. Чому сторони вирішили зустрітися і обговорити цю проблему тільки після нашого сюжету. Попередні 25 років це чомусь нікому в голову не приходило, - пише Стек. - Такі чинні норми - ось, єдине, що я почув. А чому? Цього ми вам сказати не можемо. А я можу. Просто всім начхати на військових. Всім абсолютно байдуже, як, скільки і чому українських військових перевозять у товарних вагонах. Фактично, прирівнявши до худоби".

Також читайте: "Нам треба прискорити переоснащення та переозброєння української армії", - Гройсман

За словами журналіста, "сидячи в шкіряних кріслах, в кабінеті з красивими ламбрекенами", учасники наради домовилися створити робочу групу.

Усі відповідальні в курсі щодо перевезення військових у товарняках зразка 1953 року без тепла і світла, - журналіст Стек 02

Усі відповідальні в курсі щодо перевезення військових у товарняках зразка 1953 року без тепла і світла, - журналіст Стек 03

Усі відповідальні в курсі щодо перевезення військових у товарняках зразка 1953 року без тепла і світла, - журналіст Стек 04


За його словами, робоча група повинна переглянути норми, розробити з підприємствами, які будують вагони, варіант, що зможе замінити "теплушку".

"І, можливо, колись у совкові норми все-таки внесуть зміни. І "людські" вагони нарешті поріжуть на метал. Але, цілком можливо, всього цього і не буде. Поки говорити рано. Що ж, почекаємо. 25 років чекали, чому б не почекати ще? Як говорили в радянській армії - "солдат зобов'язаний стійко і мужньо переносити всі тяготи і злигодні військової служби". Шкода тільки, що підходи досі не змінилися", - написав Стек.

Також читайте: 25 військових частин перейдуть на нову систему харчування особового складу в 2017 році, - Полторак
Источник: https://censor.net.ua/ua/p427947
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору