EN|RU|UK
 Суспільство
  3512  2

 В Ужгороді відкрився новий сервісний центр МВС. ФОТОрепортаж

18 січня в м. Ужгород відкрили новий сервісний центр МВС, який замінив колишній МРЕВ.


У повідомленні зазначається: "Новий сервісний центр МВС у Закарпатській області відкрили керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій та Голова ОДА Закарпатської області Геннадій Москаль.

Незалежно від місця реєстрації швидко і надійно громадянам надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, допуску до перевезення небезпечних вантажів, а також інші послуги сервісних центрів МВС. Здійснення заміни водійського посвідчення відтепер триває близько 30 хвилин, а перереєстрація авто - 2 години.

"Громадянам надаватимуть послуги 7 співробітників фронт-офісу. Щодня в центрі можуть проводити понад 150 операцій. На робочих столах співробітників, що контактують із громадянами, встановлені додаткові камери - це дозволить контролювати якість надання послуг та протидіяти корупції навіть на побутовому рівні" - коментує керівник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

У новому сервісному центрі МВС працює електронна черга, сучасна система комунікацій і безкоштовний Wi-Fi. Всі нові сервісні центри МВС обладнані відеокамерами спостереження - завдяки їм можна подивитися на сайті hsc.gov.ua завантаженість центру і проконтролювати його роботу.

"Для нас важливо підтримувати такі реформи, які надають якісний державний сервіс. Це важливо, що в сервісному центрі МВС працюють професійні співробітники, тепер уже цивільні, які орієнтовані на якісне надання послуг громадянам. Нарешті, всі забудуть про жахи МРЕВ" - зазначив Голова ОДА Закарпатській області Геннадій Москаль.

Тут передбачені зручності для людей з особливими потребами - є кнопка виклику адміністратора, пандуси і зручні місця для отримання послуг. Це вже 14 новий сервісний центр МВС, у 2017 році такі центри з'являться по всій Україні. Новий сервісний центр МВС в Ужгороді працює за адресою вул. О. Кошового, 4. Громадян тут обслуговують з вівторка по суботу без обідніх перерв. Понеділок і вівторок - вихідні дні.

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами. Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-18- 99 або запитати на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС.

Прочитати доступно викладену інформацію можна на сайті hsc.gov.ua і подивитися на YouTube-каналі відеоінструкції з отримання послуг".

мвд ужгород сервисные центры

мвд ужгород сервисные центры

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Сервісний центр МВС нового зразка відкрився в Бахмуті. ФОТОрепортаж

мвд ужгород сервисные центры

мвд ужгород сервисные центры

Також дивіться: Новий сервісний центр МВС відкрився у Вінниці. ФОТОрепортаж

мвд ужгород сервисные центры

мвд ужгород сервисные центры

Також дивіться: Другий сервісний центр МВС відкрився в Києві. ФОТОрепортаж

мвд ужгород сервисные центры

мвд ужгород сервисные центры

мвд ужгород сервисные центры

Дивіться на "Цензор.НЕТ": МВС створило низку відеоінструкцій про послуги сервісних центрів. ВІДЕО

Источник: https://censor.net.ua/ua/p423786
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору