EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  11114  7

 У Києві податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом 180 мільйонів гривень. ФОТОрепортаж

У Києві співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр, який надавав підприємствам реального сектора економіки послуги з незаконного формування податкового кредиту та переведення безготівкових грошей у готівку.

Про те Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі ДФС.

гфс

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено ​​групу осіб, які документально оформлювали покупку будівельних матеріалів у підприємств-імпортерів. зареєстрованих на території м. Києва та Київської області. Зазначені безтоварні операції проводилидля формування податкового кредиту з ПДВ підконтрольним транзитним підприємствам, які входили до складу конвертаційного центру.


Далі реальні підприємства перераховували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних учасників центру транзитних або фіктивних компаній за нібито надані послуги або куплені товари. Після цього кошти знімали готівкою через банкомати і каси одного з банків і, за вирахуванням 10-12%, що служили винагородою за незаконні послуги, разом із фальшивими документами передавали замовникам - посадовим особам підприємств реального сектора економіки.

гфс

Загальний обсяг проконвертованих грошей становить 180 мільйонів гривень, сума завданих збитків становить близько 30 мільйонів. Встановлено основні компанії-вигодонабувачі.


Після проведених у Києві та Київській області десяти обшуків було виявлено та вилучено понад 1,9 мільйона гривень у національній та іноземній валюті, печатки підприємств, зокрема одного нерезидента, комп'ютерну техніку, первинну бухгалтерську документацію, банківські картки й інші докази незаконної діяльності.

гфс

Слідчі дії тривають.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p422237
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору