EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  4937  6

 У ліцеї Богуна відкрили меморіальну дошку пам'яті героя Юрія Білоброва, випускника ліцею, який загинув, обороняючи Луганський аеропорт. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

9 грудня 2016 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки пам'яті Юрія Білоброва, випускника ліцею 2003 року, який загинув 14 липня 2014 року, виконуючи бойове завдання на сході країни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
...
Білобров Юрій Вікторович народився 15 липня 1984 року в смт Рокитне Київської області в сім'ї медичних працівників. Батько - лікар-хірург, мати - медсестра.

память мемориал богуна билобров

Після зразкового навчання, а потім успішного закінчення у 2003 році Київського військового ліцею імені Івана Богуна, навчався в Одеському інституті Сухопутних військ на загальновійськовому факультеті.

Під час навчання у військовому ліцеї та інституті Юрій проявив себе старанним, дисциплінованим, був справжнім прикладом для своїх товаришів.

память мемориал богуна билобров

Тричі брав участь у військовому параді з нагоди Дня незалежності України, за що має подяку від Міністра оборони України.

Після закінчення інституту Юрій проходив службу в 128 гірсько-піхотній бригаді, м. Ужгород на посаді командира взводу.

память мемориал богуна билобров

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук.

память мемориал богуна билобровпамять мемориал богуна билобровпамять мемориал богуна билобров

З квітня 2014 р. капітан Білобров Юрій Вікторович у складі свого батальйону вирушив на схід України для захисту суверенітету і територіальної цілісності держави. Залучався до участі в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

память мемориал богуна билобровпамять мемориал богуна билобровпамять мемориал богуна билобровпамять мемориал богуна билобровпамять мемориал богуна билобров

Під час розблокування Луганського аеропорту капітан Білобров Юрій Вікторович, виконуючи бойове завдання, вірний військовій присязі, загинув у бою вночі 14 липня 2014 р., не доживши один день до свого 28-го дня народження.

память мемориал богуна билобровпамять мемориал богуна билобровпамять мемориал богуна билобровпамять мемориал богуна билобровпамять мемориал богуна билобров

Родичі українського героя капітана Білоброва й Ігор Гордійчук

память мемориал богуна билобров

Юрія поховали на центральному кладовищі смт Рокитне Київської області. 19 вересня 2014 р. рішенням Ужгородської міської ради Юрій став почесним громадянином м. Ужгород посмертно.

Указом Президента України від 21 жовтня 2014 р. за особисту мужність і героїзм, продемонстровані під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, його нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст. посмертно.

Відповідно до Указу Президента України від 4 квітня 2015 р. присвоєно військове звання "майор" посмертно. Нагороджено почесним нагрудним знаком "За оборону Луганського аеропорту" посмертно.

память мемориал богуна билобров

Честь відкрити меморіальну дошку пам`яті Юрія Білоброва, випускника Київського військового ліцею імені Івана Богуна, було надано найкращим ліцеїстам 5-ї навчальної роти віце-старшині Шостаку Олегу Григоровичу і віце-сержанту Кузьменку Володимиру Михайловичу.Источник: https://censor.net.ua/ua/p418902
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору