EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  14015  27

 Екс-міністра освіти Ніколаєнка викрили в плагіаті. ДОКУМЕНТ

Колишнього міністра освіти України, ректора Національного університету біоресурсів і природокористування та члена кореспондента Академії педагогічних наук України Станіслава Ніколаєнка викрили в плагіаті.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в блозі на Українській Правді пише професор Тетяна Пархоменко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Люди Табачника запланували реванш і готували тріумфальне повернення на ключові посади в системі освіти", - Гриневич

Відзначається, що в 2008 році Ніколаєнко видає монографію "Теоретико-методологічні основи управління інноваційним розвитком системи освіти України", а в червні наступного, 2009 року, захищає цю ж монографію як докторську дисертацію.

"Навіть поверхневий перегляд монографії, вона ж докторська дисертація Ніколаєнка, дозволяє виявити чимало запозичень як з українських, так і зарубіжних авторів без посилань на них. Тобто, особа (Станіслав Ніколаєнко), яка не є автором цих текстів, оприлюднила їх під своїм іменем, що кваліфікується 50-ю статтею закону "Про авторське право та суміжні права" як плагіат", - зазначила Пархоменко.

Вона навела низку прикладів відкритого плагіату в дисертації Ніколаєнка.

плагиат

николаенко

"Ніколаєнко також є головою вченої спеціалізованої вченої ради Д 26.004.18, який спочатку присудив вчений ступінь доктора пед. наук дружині віце-прем'єра України Катерині Кириленко, а потім зберіг цю ступінь, приклавши чимало зусиль, щоб закрити очі на масштабний плагіат в її докторській дисертації, монографії, авторефераті, підручнику, чотирьох посібниках та низці статей.

Обрання Станіслава Ніколаєнка членом-кореспондентом НАПНУ - а цей статус гарантує довічні доплати від держави - теж стало можливим завдяки плагіату", - додала Пархоменко, яка є членом антіплагіатної ініціативи.

Також читайте: Міносвіти скасувало норму про позбавлення наукових ступенів, - антиплагіатна ініціатива "Дисергейт"

Нагадаємо, раніше саме Тетяна Пархоменко звинуватила в плагіаті Катерину Кириленко.

Пізніше Пархоменко заявила про те, що її можуть звільнити з Київського національного університету культури і мистецтв, де вона очолювала кафедру культурології. Кафедру філософії в цьому ж виші очолює Кириленко.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p417282
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору