EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  27194  115

 Міносвіти пропонує провести в школах опитування про "союз із Росією" і "поділ України". ДОКУМЕНТ

опрос скандал минобразования

Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти України Юрій Кононенко рекомендував місцевим органам управління освіти провести опитування серед учнів 7-11 класів. Тема опитування - "Медіаграмотність, демократичні цінності і громадська активність школярів".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в Facebook повідомила письменниця Лариса Ніцой, оприлюднивши відповідні документи.

"Непотоплюваний директор департаменту МОН 24 жовтня 2016 року розіслав листи місцевим органам управління освіти з клопотанням провести опитування серед учнів 7-11 класів. Опитувальник підготувала Академія педагогічних наук України. Звинуватити вчених цієї структури в непрофесіоналізмі не повертається язик, тому звинувачую їх у навмисних антидержавних діях. Вчені за допомогою опитувальника застосовують психологічні прийоми і маніпулюють свідомістю дітей, нав'язуючи їм думку, що Україна може бути розділена на окремі країни або думку, що Україна - це "єдина країна з Росією", - написала Ніцой.

опрос скандал минобразования

Вона також зазначила, що опитувальник складено російською мовою. "В опитувальнику питання "Я б хотів (ла), щоб Україна приєдналася до політичного та економічного союзу з Росією". Мало того, що такого питання не повинно бути в принципі, так на нього ще пропонується 8 варіантів відповіді. Дітям нав'язується думка, що така ситуація можлива, над нею дітям ще пропонується подумати, щоб вибрати, який варіант з восьми їм підходить. Такий варіант можливий на 2, 3, 4, 5, 6 або 7 балів", - пише письменниця.

Також читайте: У новій програмі з читання для молодших класів стало значно більше сучасних письменників

опрос скандал минобразования


Крім того, за словами Ніцой, школярам пропонують відповісти, чи голосували б вони за жінку-кандидата на пост президента, чи вважають, що "українська і російська культури абсолютно однакові", а "Україна і Росія повинні бути однією державою".

Також читайте: Керівники навчальних закладів повинні реагувати на антиукраїнську пропаганду педагогів, - Гриневич

опрос скандал минобразования

"Ну, і апогей нав'язування дітям антидержавної думки ... Є ще перелік з 5 питань, серед яких потрібно вибрати свій варіант: "Україна стає частиною великого союзу, який включає Росію", "Україна розпадається на кілька окремих держав", - підсумувала Ніцой.Источник: https://censor.net.ua/ua/p414836
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору