EN|RU|UK
 Суспільство
  16920  43

 На 512 ув'язнених - 30-40 ложок і тарілок, 10 душів, - у ГПУ провели позапланову перевірку однієї з колоній. ФОТОрепортаж

Начальник управління нагляду за дотриманням законів при виконанні судових рішень у кримінальних процесах та інших заходів примусового характеру в місцях несвободи Генеральної прокуратури України В'ячеслав Свірець із перевіркою відвідав Райківську виправну колонію.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Свірець зазначив: "Раніше в ГПУ візити без попередження з якихось "дивних" причин не практикувалось. 28 вересня 2016 р. була відвідана Райківська виправна колонія. Навіть бувалі наглядові прокурори, які були разом зі мною, зітхнули з полегшенням, вийшовши пізно ввечері за територію.

Така установа просто не має морального права на існування! Про яке перевиховання може йти мова, коли люди позбавлені елементарного?! Перебування в таких умовах може лише загострити почуття ненависті та злоби до всіх навколо.

У'явіть - на 512 засуджених, які зараз там утримуються, в їдальні є лише 30-40 тарілок та ложок! Варіанти два: або чекати поки одні поїдять і передадуть посуд, або мати свій. Води в їдальні немає. В меню передбачені салати зі свіжих овочів, жодного овоча на території їдальні виявлено не було, як і слідів м'яса в супі.

Лазня. На тих же 512 осіб - 10 душів!!! Половина з них без вентилів. Слідів помивки в лазні теж не виявлено.
Деякі медикаменти прострочені всього лиш на рік і кілька місяців. Аптечок для надання першої необхідної допомоги взагалі не існує. Санчастина в жахливому стані.

Асортимент товару в магазині вражає: кілька пар капців, до десяти майок, упаковка гребінців і зубних щіток - все. Особи, поміщені до дисциплінарного ізолятора, не мають доступу до питної води, оскільки кранів просто не існує. Вода надається за вимогою!

За результатами нашого візиту було звільнено з дисциплінарного ізолятора трьох осіб, які були поміщені туди незаконно.

Писати можна дуже багато, але це все ми відобразимо в довідці та актах реагування!".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Українець помер у російській в'язниці через відсутність медичної допомоги, - адвокат

гпу колония

гпу колония

гпу колония

Також читайте: Рада зобов'язала пенітенціарну службу утримувати засуджених у найближчій до місця проживання колонії

гпу колония

гпу колония

Читайте також: Ув'язнені колонії на Полтавщині масово протестували проти дій адміністрації, - Мін'юст

гпу колония

гпу колония

Читайте також: Ув'язнені збунтувалися в кіровоградській колонії №6. Ситуація вийшла з-під контролю. Ще трохи - і необхідно буде втручання поліції та Нацгвардії, - глава пенітенціарної служби

Источник: https://censor.net.ua/ua/p408283
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору