EN|RU|UK
 За кордоном
  31248  94

 Депутат Європарламенту від Угорщини Ковач, який брав участь у кримському "референдумі", виявився агентом Луб'янки, - журналіст Бочкала. ФОТО

Журналіст Роман Бочкала оприлюднив інформацію про те, що депутат Європарламенту від угорської партії "Йоббік" є завербованим агентом російських спецслужб.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Бочкала зазначив: "Є в Угорщині такий депутат Бела Ковач. Робив про нього розслідування років п'ять тому. Бела тоді відкрив на Закарпатті свою депутатську приймальню в Берегівському районі і сіяв відвертий сепаратизм. Історію про єдину неподільну велику Угорщину і все таке ... Збирач земель хріновий. Лавку прикрили.

У березні 2014 року Ковач став тим самим євродепутатом, який взяв участь як спостерігач у псевдореферендумі в Криму. І навіть підтримав його на противагу спільній позиції Брюсселю. І ось зараз мені розповідають у Будапешті, що пазли склалися. Надбанням громадськості стали факти вербування Бели. Виявляється, хлопець працює на Луб'янку. Ще з часів КДБ. Тепер Бела Ковач фігурант кримінальної справи. Адвокати, з якими я спілкувався, кажуть, що Ковача можуть і посадити. Нове поганяло до нього вже щільно прилипло. Тепер Белу називають не інакше як КГБела. Ну і партія у нього Йоббік. І ще. До влади Бела прийшов на хвилі патріотизму. Сорочку на собі рве за Угорщину. Тільки служить Москві".


венгрия агент

венгрия агентИсточник: https://censor.net.ua/ua/p407234
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору