EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Фоторепортаж
  25934  99

 Гройсман навів приклад Чернігова як чергового підтвердження ефективності децентралізації. ФОТО

За січень-червень 2016 року видатки загального та спеціального фондів зведеного бюджету становлять 919 млн грн, що на 41,7% більше, ніж за відповідний період 2015 року.


Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Децентралізація є одним із головних пріоритетів Уряду у проекті бюджету на 2017 рік. Наступний рік буде уже третім в умовах децентралізації. Зміни, які уже відбуваються як у великих містах, так і у селах і містечках, будуть далі тільки накопичуватись.
Сьогоднішній приклад - Чернігів. Лише за січень-червень 2016 року видатки загального і спеціального фондів зведеного бюджету становлять 919 млн грн, що на 41,7% більше, ніж за відповідний період 2015 року.


Читайте також: Українські правоохоронці 18 вересня у штатному режимі охоронятимуть посольства РФ, - Гройсман

Завдяки такому значному росту коштів вдалось збільшити фінансування медичної галузі, соціального захисту і забезпечення, будівництва важливих інфрастуктурних об'єктів, розвитку житлово-комунального господарства, а також культури і спорту. Наступного року, думаю, буде зроблено не менше!

Мене запитують, звідки на місцях беруться тепер кошти? Раніше держава забирала більшу частину податків в Київ, а потім чиновники в ручному режимі вирішували, кому дати і скільки. При цьому багато коштів або осідало в Києві, або розподілялось у нікому не потрібні державні програми, яких створювали десятки (фактично - корупційні годівниці), або концентрувалось в одних і тих же містах чи регіонах.

Читайте також: 2016-2018 роки повинні бути роками дорожнього будівництва, - Порошенко

Тепер чітко визначено, які податки залишаються на місцях, і це жодним чином не залежить від київських чиновників, а вже на місцях люди самі вирішують, як витрачати зароблені ними ж самими кошти. Саме в цьому і полягає суть тої фінансової децентралізації, запровадження якої я добився у 2014 році", - зазначив Гройсман.

чернигов децентрализация

чернигов децентрализация

чернигов децентрализация

чернигов децентрализация
Читайте також на "Цензор.НЕТ": Проект держбюджету-2017 внесено в Раду

Источник: https://censor.net.ua/ua/p406567
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору