EN|RU|UK
 Політика України
  170903  282
Матеріали за темою:

 Оприлюднено фрагменти "чорної бухгалтерії" Партії регіонів: за 6 місяців 2012 року на політичну корупцію витрачено $ 66 млн. ДОКУМЕНТ

"Чорна бухгалтерія" Партії регіонів свідчить, що менше ніж за 6 місяців 2012 року регіонали витратили на політичну корупцію понад $ 66 мільйонів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пишуть народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко, а також журналісти Антон Марчук і Севгіль Мусаєва-Боровик у статті на "Українській правді".

"Це комірна книга витрат Партії регіонів, яка практично одночасно опинилася у колишнього журналіста, а нині нардепа Сергія Лещенка, а також екс-заступника глави СБУ Віктора Трепака.
Витрати на політику розписані до копійки, загальна сума витрат становить понад $ 66 мільйонів. Ці гроші регіонали витратили "на партійні потреби" менш ніж за шість місяців 2012 року", - наголошується в матеріалі.

"Нами проаналізовані й оприлюднені лише ті окремі сторінки, які є в розпорядженні редакції. Частина інформації в документах відсутня. Наприклад, ми не маємо даних про витрати регіоналів з початку жовтня до 23 листопада 2012 року. Тобто, за основний період парламентської кампанії" , - сказано в статті.

"Калейдоскоп прізвищ вражає уяву: як колишні, так і нинішні депутати, екс-міністри, члени Центральної виборчої комісії, топ-менеджери телеканалів, керівники соціологічних служб і політтехнологи. Тут ви можете знайти прізвища та ініціали, які повністю збігаються з прізвищами колишнього міністра і депутата Сівковича, екс-міністра юстиції Лукаш, екс-міністра закордонних справ Кожари, керівника Центрвиборчкому Охендовського, колишніх і чинних депутатів Геллера, Миримського, Калюжного, Костенка, Скубашевського, Демидка, Ковалевської, охоронця Януковича з російським паспортом Заневського, політтехнологів Бондаренка, Мустафіна й Грановського", - зазначають автори.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Я передав у НАБУ докази тотальної корумпованості влади. Багато фігурантів сьогодні займають високі державні посади, - Трепак

"З документів можна дізнатися, через кого мільйони доларів передавалися за піар-супровід Партії регіонів на каналах "Інтер" і ICTV, в регіональній пресі і FM-радіостанціях. Крім того, як видно з документів, Партія регіонів фінансувала на виборах 2012 року "Нашу Україну" і комуністів", - йдеться в статті.

"Аналіз документів дає підставу припустити, що депутати-регіонали Євген Геллер і Віталій Калюжний були основними кураторами життєдіяльності Партії регіонів. Їхні помічники отримували гроші на партійні витрати, та й самі вони частіше за інших фігурують у списках", - зазначають автори.

Також читайте: НАБУ почало розслідування за заявою Трепака

"Як вже зазначалося вище, дані охоплюють короткий період, тоді як колишній високопоставлений співробітник СБУ Трепак подав у Національне антикорупційне бюро документи за всі роки правління Януковича. За словами Трепака, загальні витрати регіоналів на політичну корупцію становили близько 2 млрд доларів", - сказано в матеріалі.

"Ми вважаємо, що не маємо права замовчувати факти, які нам стали відомі з цих документів. Багато фігурантів "чорної бухгалтерії" залишаються безкарними, частина з них й надалі залишаються активними учасниками українського політичного життя. Сподіваємося, що ці дані стануть основою для проведення масштабного розслідування правоохоронними органами", - пишуть Лещенко, Марчук і Мусаєва-Боровик.

"Ми порівняли деякі підписи в документі з аналогічними у відкритих джерелах. Підпис депутата Калюжного, який очолював парламентський комітет з міжнародних справ за квотою Партії регіонів, збігається з його підписом в інших джерелах - наприклад, в протоколі лічильної комісії Верховної Ради", - зазначають вони.

Читайте також: "Документи свідчать про участь у встановленні режиму Януковича ЦВК, парламенту, судів", - екс-заступник голови СБУ Трепак

"Також ідентичні підписи депутата Демидка в "комірній книзі" і в цьому ж протоколі. Якщо порівняти підпис колишнього нардепа Ігоря Рибакова, якому приписують отримання 50 тисяч доларів "за голосування у ВР", з його декларацією про доходи, можна також побачити однакові автографи", - йдеться в статті.

"Ви можете ознайомитися з даними з документів у зручному форматі й продовжити пошук корупційних зв'язків і доказів самостійно за цим посиланням у Google-таблиці", - додали Лещенко, Марчук і Мусаєва-Боровик.

партия регионов бухгалтерия черная

партия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия чернаяпартия регионов бухгалтерия черная


партия регионов бухгалтерия черная

Источник: https://censor.net.ua/ua/p391085
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору