EN|RU|UK
 Фоторепортаж, Технології
  73317  391

 Спецназ КОРД прийняв на озброєння спеціалізований бронеавтомобіль "ВАРТА". ФОТОрепортаж

Сьогодні в Національній академії МВС пройшло урочисте вручення сертифікатів випускникам курсу підготовки підрозділу КОРД. Окрему увагу на заході було приділено техніці, яку прийнято на озброєння спецназом КОРД.

Як передає Цензор.НЕТ, на майданчику було представлено три спеціалізовані броньовані автомобілі для перевезення особового складу "ВАРТА".

СБА "ВАРТА" зроблені в Україні, виробник - Конструкторсько-виробниче підприємство "Українська бронетехніка". Автомобіль належить до класу MRAP (англ. Mine resistant ambush protected - захищений від підриву та атак із засідок) - колісні бронемашини з посиленим протимінним захистом. Машина даного типу має великий дорожній просвіт, V-образне днище, що дозволяє ефективно розсіювати енергію вибуху й добре протистояти осколкам, броньовий захист захищає від стрілецької зброї, шасі, що дозволяє під вогневим впливом противника впевнено вивезти особовий склад у безпечне місце.

спецназ варта корд

спецназ варта корд

Машини типу MRAP використовуються під час переміщення особового складу по територіях, на яких діють різні бандформування, для перевезення VIP-пасажирів в умовах підвищеної терористичної небезпеки, для постачання віддалених опорних пунктів і гарнізонів та в інших схожих випадках. У США машини такого типу як OshcoshL-ATV (Оборонне замовлення США 54599 машин), MaxxPro (Оборонне замовлення США 9000 автомобілів) впевнено замінюють застарілі Humvee без протимінного захисту.

спецназ варта корд


спецназ варта корд

У СБА "ВАРТА" використовується спеціальне шасі, доопрацьоване для експлуатації в умовах жорсткого бездоріжжя. Шасі - 4х4, з посиленою підвіскою, додатковим пакетом ресор, амортизаторів та централізованою системою підкачки шин.

СБА "ВАРТА" розганяється по шосе до швидкості 110 км/год. При цьому запас ходу по шосе становить до 1200 км.

спецназ варта корд

Для впевненої експлуатації на бездоріжжі машина має значні кути звисів - передній 37 градусів і задній 28 градусів. Кут крену становить 24 градуси. У взаємодії з потужним турбодизелем і спеціалізованою трансмісією зі знижуючим рядом даний пакет позашляхових можливостей дозволяє впевнено почуватися на всіх елементах навчальної танкової траси, що й було підтверджено під час відомчих випробувань, які проводилися Міністерством оборони України спільно з Міністерством внутрішніх справ, Прикордонною службою України, Національної Гвардією України в січні-квітні поточного року.

Бронекапсула СБА "ВАРТА" побудована за V-подібною формулою для збільшення протимінної стійкості. Для надійного захисту екіпажу та десанту СБА "ВАРТА" в бронекапсулі використовувалася броня 560 щільності виробництва шведської фірми ARMOX. Броньована капсула відповідає класу захисту ПЗСА-5 згідно з ДСТУ-3975-2000.

Читайте також: Презентація протитанкових ракетних комплексів "Стугна" і "Корсар". ФОТОрепортаж

спецназ варта корд

спецназ варта корд

спецназ варта корд

спецназ варта корд

спецназ варта корд

спецназ варта корд

спецназ варта корд

Також читайте: Міністри оборони України та Литви відвідали оборонні підприємства Харкова. ФОТОрепортаж
Источник: https://censor.net.ua/ua/p387541
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору