EN|RU|UK
 Політика України
  9670  68

 Шокін звільняє з ГПУ слідчих у справі "діамантових прокурорів" під виглядом реорганізації відомства, - журналіст. ДОКУМЕНТ

Уже другий місяць поспіль слідчі і прокурори з т.зв. "Команди Сакварелідзе", які працювали, в тому числі, і над справою "діамантових" прокурорів, відсторонені від роботи. Їх перепризначення в створену в листопаді минулого року Генеральну інспекцію блокується керівництвом Генеральної прокуратури.

Про це журналіст Цензор.НЕТ Сергій Іванов пише у своєму блозі.

При цьому він акцентує увагу на тому, що абсолютно очевидно, що перебування Шокіна у відпустці носило формальний характер, і у "відпустці" він продовжував керувати відомством.

Причина переслідувань проста і банальна - це помста, впевнений Іванов. "Помста за те, що вони не стали інструментом для боротьби виключно з тими прокурорськими працівниками, яких визначав Генпрокурор і його пул. Виявилося, що такі кадри, які не роблять винятків як для чужих, так і для "своїх", прокуратурі Шокіна не потрібні" , - зазначає журналіст.

Читайте на "Цензор.НЕТ": З ГПУ продовжують звільняти працівників, які розслідували справу "діамантових прокурорів", - Сакварелідзе

"Наскільки мені відомо, цих співробітників позбавили навіть службових приміщень. Всі кримінальні провадження, які вони розслідували, у них вилучено і не розслідуються. Крім того, підконтрольні заступнику Генпрокурора Столярчуку, якого активно пророкують у наступники Шокіна, слідчі активізували розслідування щодо них і, за інформацією джерел, отримали більше 10 санкцій на проведення обшуків у службових приміщеннях і за місцем проживання. Складно зрозуміти, що саме намагаються знайти підручні Столярчука, якщо всі справи вилучено. Швидше за все, все це потрібно для подальшого морального тиску. Не виключаю, що у час обшуків нас спробують здивувати чимось "виявленим" - центнером кокаїну, золотими злитками або гільзою з місця вбивства Кеннеді", - іронізує він.

"Вчора, за даними джерел у ГПУ, опричники Шокіна намагалися взяти дозволи на НСРД і на обшуки у Сакварелідзе особисто. А сьогодні шокінці провернули хитру кадрову комбінацію - приблизно десять підлеглих Сакварелідзе отримали так звані "попередження про звільнення" про те, що їх посади скорочуються нібито внаслідок реорганізації. Говорячи іншими словами, Шокін, розуміючи, що індивідуальні звільнення призведуть до публічного скандалу, готовий викосити цілі управління людей, які розслідували корупцію в прокуратурі", - додав журналіст.

шокин


Источник: https://censor.net.ua/ua/p380855
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору