EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  10976  307

 Зеленський про "Державу в смартфоні": Я хочу швидких змін і гарантую політичну волю. ФОТОрепортаж

12 червня в Адміністрації президента України відбулося перше експертне обговорення концепції "Держава в смартфоні".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба президента.

У ньому взяли участь представники Коаліції електронної держави, що об'єднує 65 різних організацій та експертів у сфері ІТ. До обговорення також долучився глава держави.

Зеленський про Державу в смартфоні: Я хочу швидких змін і гарантую політичну волю 01

"Я хочу швидких змін. Я вірю у ваш талант і бажання зробити Україну цифровим лідером і гарантую вам політичну волю. Маємо спільно готувати ініціативи, законопроекти та здійснювати кроки, що знімають бар’єри до цифрової економіки та електронного урядування. Запевняю, що особисто "звертатимуся" до тих державних службовців, які чинять спротив на місцях", - підкреслив Зеленський.

За словами радника глави держави Михайла Федорова, переведення державних послуг в онлайн сприятиме не лише комфорту громадян, а й зменшенню корупції.

Зеленський про Державу в смартфоні: Я хочу швидких змін і гарантую політичну волю 02

"Наш план дуже амбітний. Наприклад, до 2024 року ми прагнемо перевести 90% всіх державних послуг у режим онлайн, втричі зменшивши кількість взаємодії громадян і бізнесу з владою та досягнувши нульового рівня корупції в цій сфері. І вже цього року українці відчують смак електронних послуг нового покоління – повністю автоматизованих та об’єднаних навколо громадянина. Але все це стане реальним лише за умови консолідації довкола спільного плану дій усіх експертів, талановитого українського ІТ-бізнесу, всіх гілок влади та політичної волі на найвищому рівні", – зазначив Федоров.

Під час зустрічі представники Коаліції надали президенту свої рекомендації та обговорили пріоритетні проєкти цифровізації. Ключові пропозиції стосувалися розвитку інструментів електронної держави та демократії, цифрових інфраструктур, цифрової ідентифікації, кібербезпеки, наведення ладу у державних реєстрах, електронного народовладдя (електронних соціологічних опитувань і навіть виборів). Також ішлося про важливість створення можливостей для українських технологічних стартапів. Усі ці завдання будуть включені до єдиного плану дій.

Зеленський про Державу в смартфоні: Я хочу швидких змін і гарантую політичну волю 03
Фото: прес-служба президента

Президент запевнив, що такі зустрічі будуть регулярними.

Наступного тижня запланована серія обговорень концепції "Держава у смартфоні" за участю міжнародних донорів, представників бізнесу тощо. Потім документ буде оприлюднено у форматі плану конкретних дій та очікуваних цілей.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3132119
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору