EN|RU|UK
 Фоторепортаж, За кордоном
  30344  113

 С-400, РС-24 "Ярс", Мста-С,Т-14, Мі-28, - у Stratfor проаналізували, яку зброю Кремль представив на параді. ФОТОрепортаж

Парад 9 травня - це, серед іншого, можливість для Москви продемонструвати військову міць.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

Росія поставила собі за мету модернізувати збройні сили, але "зниження цін на нафту скоротило надходження Росії, а зменшення видатків на збройні сили припало на час, коли російські виробники зброї втрачають свою конкурентну перевагу в світі", - йдеться в квітневому звіті американської аналітичної установи Stratfor.

Дослідники Stratfor проаналізували те, яку військову техніку виставили росіяни під час параду 9 травня. Російські збройні сили нараховують майже мільйон осіб, і, попри застаріле устаткування та слабку промислову базу, все ще залишаються потужними, зазначають дослідники.

С-400, РС-24 Ярс, Мста-С,Т-14, Мі-28, - у Stratfor проаналізували, яку зброю Кремль представив на параді 01
Система С-400

Протиповітряні установки С-400 скандально відомі через поставки до Китаю, Індії та Туреччини, є найсучаснішими в російському арсеналі. Їхня наявність та розповсюдження часто викликає суперечки на міжнародному рівні.

Система протиповітряної оборони Бук перебуває на озброєнні російських збройних сил з 1979 року. Після модернізації, установки служать проміжною ланкою між стратегічними оборонними системами та точковими системами типу "Панцирь".

С-400, РС-24 Ярс, Мста-С,Т-14, Мі-28, - у Stratfor проаналізували, яку зброю Кремль представив на параді 02
Ярс РС-24

Ярс РС-24 є покращеним варіантом Тополь-М і може нести ракети з ядерним зарядом радіусом дії біля 11000 кілометрів.

Росія як правило найбільше покладається на артилерію у веденні війни, зауважують американські аналітики. Мста-С є основою рухомого артилерійського складу Росії, водночас, як артилерія на основі шассі Армата ще в перебуває в стадії напрацювання.

С-400, РС-24 Ярс, Мста-С,Т-14, Мі-28, - у Stratfor проаналізували, яку зброю Кремль представив на параді 03
Мста-С

Армата та Т-14 - амбітні проекти, наголошують експерти, однак, Росія поки не може просунути ці моделі далі прототипу і почати їх виробництво. Т-14 вважають символом модернізації збройних сил Росії - башту танку було модернізовано, щоб дозволити екіпажу бути ізольованими в кабіні.

С-400, РС-24 Ярс, Мста-С,Т-14, Мі-28, - у Stratfor проаналізували, яку зброю Кремль представив на параді 04
Ту-160

Авіація - Росія підтримує значні повітряні можливості через модернізацію Міг-24 та Су-30М, попри те, що військові сили Росії не змогли ще почати виробляти значну кількість літаків п'ятого покоління.

Незважаючи на стару конструкцію, Росія продовжує виробляти і ремонтувати Ту-160 та Ту-22, зауважують аналітики.

Росія давно надає пріоритетного значення розробці бойових гелікоптерів і в 1960-х була однією з перших, хто ввів бойові можливості Мі-24, згадують аналітики. Наступник серії Мі-24 - Мі-28 є відповіддю на американські Апачі АР-64.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3126420
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору