EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство, Фоторепортаж
  3752  30

 Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сім'ї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики. ФОТОрепортаж

В Українському домі в Києві відбувся IV Всеукраїнський Форум Сім'ї.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, на форумі були присутні президент Петро Порошенко, секретар РНБО Олександр Турчинов, голова ПЦУ митрополит Епіфаній, президент Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської-п'ятидесятників Михайло Паночко, голова Всеукраїнського союзу християн-баптистів Валерій Антонюк і глави інших церков, а також глава Світового конгресу сімей Брайн Браун.

Також у форумі взяли участь міністр юстиції Павло Петренко, міністр у справах молоді та спорту Ігор Жданов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, заступник міністра освіти Павло Хобзей, уповноважений президента з прав дітей Дмитро Кулеба. Крім того, на підтримку сімейних цінностей виступили представники парламенту: лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк, нардепи Ольга Богомолець (БПП), Микола Княжицький ("Народний фронт"), Юрій Мірошниченко (Опоблок), нардеп Дмитро Ярош, екс-міністр закордонних справ Борис Тарасюк.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 01

Ведучим зборів був нардеп Павло Унгурян ("Народний фронт"). Форум розпочався колективною молитвою, потім зі вступним словом виступив президент.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 02

"Це дуже своєчасно, дуже правильно. Дуже правильний сигнал, який почують українці, віруючі люди. Про те, що нам необхідно зміцнювати сім'ю. Тому що від міцної сім'ї ми йдемо до міцної України... Сім'я забезпечує єдність українського народу. А єдність допоможе подолати агресора. Агресора, що увірвався в нашу землю на сході. Сім'я дозволяє нам зміцнити і духовний фронт українського суспільства", - зазначив глава держави.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 03

Секретар РНБО Турчинов навів статистику, яка свідчить про кризу інституту сім'ї в Україні. "За п'ять років війна забрала життя 13 тисяч українців, близько 3 тисячі з них - військовослужбовці. Це страшні цифри, але не вони визначають небезпечну демографічну кризу в нашій країні. Так, у 2018 році в Україні народилося 335 тисяч немовлят, а пішли з життя - 587 тисяч осіб. Тобто, за рік українців стало менше на 252 000. І ця чорна тенденція щороку тільки погіршується", - зазначив Секретар РНБО України, додавши, що згідно зі статистикою, в 2018 році народжуваність в Україні впала на 7% порівняно з минулим роком, а "кількість перерваних вагітностей тільки в офіційних медичних установах щороку становить понад 100 000".

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 04

"Створення умов для повноцінного існування та захисту сім'ї, сімейних цінностей, підтримки і виховання дітей - один із головних пріоритетів відповідальної країни, який у нас, на жаль, далеко не на першому місці", - сказав Турчинов. На його думку, одним із інструментів захисту сім'ї і сімейних цінностей може стати створення державної інституції, "яка забезпечує планування і реалізацію масштабних державних програм щодо сімейної підтримки, створення умов для народження і виховання дітей".

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 05

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 06

За словами Унгуряна, в Кабінет міністрів вже подано пакет просімейних законопроектів, на ухвалення яких сподіваються організатори. Законопоректи стосуються вимоги заборонити комерційне сурогатне материнство, включення представників релігійних організацій в Наглядову раду Суспільного телебачення, видалення гендерної термінології з законодавства та підтримки сім'ї.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 07

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 08

Митрополит Епіфаній зазначив, що в Біблії є відповідь на запитання, якою має бути щаслива сім'я: "Сім'я в українському суспільстві перебуває в безпорадному стані. Як наслідок, ми маємо великий відсоток розлучень і сирітства при живих батьках. Святе Письмо вчить нас, що сім'я - це не людська вигадка, а Боже звершення ... Сім'я Божим задумом розглядається як союз двох статей - чоловічого і жіночого. Інакше не може бути".

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 09

Пастор Паночко сказав, що нинішній форум - це реакція християн на виклики 21 століття. "Хто б міг подумати, що після жахливих ​​кривавих жнив ідеологій 20 століття, які валом пройшлися по багатьох країнах світу, в 21 столітті виникне ще одна ідеологія, і вона найстрашніша, тому що жодна інша ідеологія в 20 столітті не замахувалася на сім'ю. Це має закликати нас до активних дій. Сім'я - Богом встановлена ​​інституція, це святая святих. Християни всієї України мають об'єднатися, щоб відчути цю загрозу. Не тоді, коли це буде пізно, а зараз. Біблія чітко вчить, як має ставитися чоловік до жінки, жінка - до чоловіка, діти до батьків і батьки до дітей. Хотілося б, щоб ми почали реалізовувати ці речі. Також Паночко виступив з ініціативою ввести в школі урок сімейних відносин.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 10

З Рівненської області була запрошена сім'я Ковалевичів, в якій народилося і виховується 19 дітей. Наймолодшому немає і року.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 11

Зал вітав родину бурхливими оплесками. Батько сімейства закликав українців не боятися батьківства.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 12

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 13

Далі виступила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Вона заявила що держава має зробити забезпечення якісної освіти своїм головним пріоритетом. Також вона вважає за необхідне будувати українську владу на основі церковних принципів.

Тимошенко згадала ювілейну доповідь Римського клубу, який об'єднує інтелектуалів з усього світу: "Вони визнали, що так непропорційно світ жити не може. Вони назвали сім принципів, які необхідно обов'язково повернути до життя. Один із них - вони сказали, що свого часу церква була відокремлена від держави, тому що були такі обставини. Але прийшов час подумати, чи може бути успішною держава, якщо управління державою бездуховне? І чи може бути справжньою освіта, якщо вона не спирається на духовну основу? І це друге наше завдання".

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 14

Міністри молоді та спорту Ігор Жданов та юстиції Павло Петренко запевнили, що уряд стоятиме на сторожі сімейних цінностей.

Нардеп Ольга Богомолець заявила, що Україна має шанс стати першою державою в Європі, в якій відстояли сімейні цінності.

"Ми маємо захистити майбутнє нашої держави і стати прикладом для країн, які сьогодні зашорені, у яких не вистачило сили, мудрості і мужності захистити своє майбутнє. Ми повинні демонструвати всім, що можна жити інакше, і що життя має затверджувати цінність і гідність бути чоловіком і щастя бути жінкою", - сказала вона.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 15

Політик повідомила, що парламентський Комітет з питань охорони здоров'я ухвалив Резолюцію з аналізом медичних і психологічних аспектів терміну "гендер".

"Він не має жодного стосунку до рівності прав чоловіків і жінок, боротьби проти насильства і до здорового майбутнього у держави. Я обіцяю, що на всіх рівнях я особисто захищатиму сімейні цінності", - додала вона.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 16

Глави парламентських фракцій Максим Бурбак ("Народний фронт") і Олег Березюк ("Самопоміч") також заявили, що стоятимуть на сторожі популяризації та захисту інституту сім'ї та усвідомленого батьківства.

З аналогічною заявою виступив представник Опоблоку Юрій Мірошниченко.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 17

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 18
Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 19

За результатами форуму його делегати ухвалили резолюцію, в якій вимагають від керівництва держави забезпечити захист сімейних цінностей та інституту сім'ї в Україні, створити відповідне законодавство і центральний орган виконавчої влади.

Організатори та учасники форуму заявили про необхідність підтримки сім'ї та сімейних цінностей в Україні, що має виражатися в конкретних кроках з боку держави. Серед них створення профільної інституції, розвиток мережі фахівців у всіх регіонах України, які надаватимуть підтримку сім'ям, просвітницька робота, підвищення рівня усвідомленого батьківства, недопущення появи в соціальній рекламі "пропаганди різних видів девіантної поведінки".

З іншого боку, просять ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики. Також учасники форуму проти ратифікації Стамбульської конвенції.

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 20

Делегати IV Всеукраїнського Форуму Сімї вимагають ліквідувати посаду Уповноваженого з питань гендерної політики 21

Фото: Наталія Шаромова, "Цензор. НЕТ"

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3114428
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору